Skocz do zawartości

PAŻDZIERNIK 2010 | Forum o ciąży


mala31

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 42,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • gosia2301

    9748

  • Mortishia24

    6179

  • magda123

    8647

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Kurcze ja tez musze kupic bo tez mam taka wielgachna jak nad morze jechalismy w zeszlym roku 🙂 zreszta co ja nie musze kupic auuuc az sie boje pomyslec ile mnie czelkka latania, szukania, wydawania 🙂 bez brzuszka to by byla super wycieczka dla mnie ale teraz to ciezko sie lata po sklepikach 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jakbym czekała na swoje w łóżeczku to pewnie bym się nie doczekała... 😠 Krzysiek wyszedł godzinę temu zamontować mi akumulator i cholera mnie bierze bo kawa mu wystygła, ja zjadłam śniadanie a jego dalej nie ma ;/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
I po śniadank 😁 Ja niestety też tylko w sobote i niedziele mam tak dobrze, i to też nie zawsze 🤔 ale za to w tygodniu wstaje z mężem rano i robie mu śniadanie i kanapki do pracy, a po pracy czeka na niego zawsze obiadek 🙂 ale po obiadku to już on zazwyczaj zmywa 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mortishia24 napisał(a):
ok Pilar 🙂 w wolnej chwili to zrobie bo Julicie tez juz obiecalam chyba na poczatku tyg ze mnienie jej imie wypadlo mi z glowy ☺️
Gosiu a jakie ona ma wymiary bo taka mal sie wydaje?

50 na 30 cm na szlafrok kapcioszki i kosmetyki idealna 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mortishia24 napisał(a):
a to bedziesz miala osobna trobe dla siebie i osobna dla dzidziusia? bo u nas poodobno nie pozwalaja i mowia ze ma byc jedna wieksza bo potem jak na sali jest 3,4 babki to za duzo tych toreb sie wala :/

nie Martus tutaj wszystko zapewnia szpital koszule ręczniki podkłady majtochy jednorazowe dzieciaczki tez mają szpitalne ubranka i pampersy ja potrzebuje tylko ubranko na wyjscie no i 1 koszule sobie wezme i ręcznik bo tam maja okropnie wielkie te koszule kużwa same rozmiary xxl
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
heheh no tak albo by pomysleli ze ty conajmie piecioraczki bedziesz rodzic i troche z nimi tam posiedzisz po porodzie 😁 😁 ok ja spadam dziewczynki bo za godzine jedziemy po babcie i do moich rodzicow a ja jeszcze w pizamie latam 🤪 milego popoludnia i buziaki dla brzuszkow od cioci Marty 🙂 🙂 😘 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...