Skocz do zawartości

PAŻDZIERNIK 2010 | Forum o ciąży


mala31

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
a my właśnie czekamy na gościa z upc bo co chwile sam się internet wyłącza czasami codziennie a czasami przez tydzień działa bez zarzutu ma być między 17-20 więc ma jeszcze 40 minut a tu ani widu ani słychu nikogo 😁
ps.byl podobno teraz ma działać bez wyłaczania zobaczymy w praniu 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 42,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • gosia2301

    9748

  • Mortishia24

    6179

  • magda123

    8647

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Mój synuś pracujący przy remoncie 😁 nie ma obijania się;p;p

[URL=http://img834.imageshack.us/i/23072010617.jpg/][IMG]http://img834.imageshack.us/img834/8251/23072010617.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]

[URL=http://img690.imageshack.us/i/23072010620.jpg/][IMG]http://a.imageshack.us/img690/4434/23072010620.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]

[URL=http://img257.imageshack.us/i/23072010623.jpg/][IMG]http://a.imageshack.us/img257/9231/23072010623.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój synuś pracujący przy remoncie 😁 nie ma obijania się;p;p

[URL=http://img834.imageshack.us/i/23072010617.jpg/][IMG]http://img834.imageshack.us/img834/8251/23072010617.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]

[URL=http://img690.imageshack.us/i/23072010620.jpg/][IMG]http://a.imageshack.us/img690/4434/23072010620.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]

[URL=http://img257.imageshack.us/i/23072010623.jpg/][IMG]http://a.imageshack.us/img257/9231/23072010623.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HEJ LASENCJE 🙂

MATKO POLKO GOŚKA JAK TAK MOŻNA SYNA WYKORZYSTYWAĆ 😠 OCZYWIŚCIE ŻARTUJE 😜 😁 😁 😁 SŁODZIAK Z NIEGO 🙂 POMOCNIK PIERWSZEJ KLASY 😁 😁 😁 😁

BRZUCHATKI I CO TAM U WAS???
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NO WŁAŚNIE GOSIU PUSTKI ŻE HO HO 😞 U MNIE DZIŚ JEST CHŁODNO 🙂 ALE WCZORAJ TO BYŁO APOGEUM BO W DOMU MIAŁAM 33 STOPNIE 🤢

A JAK SIĘ CZUJESZ??? JESZCZE TYLKO SIERPIEŃ I WRZESIEŃ WAM ZOSTAŁ 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a u mnie właśnie burza jupii 😜 😜 😜 no jakos tak szybko leci teraz miałam malowanie w domu wiec sobie powoli sprzątałam Kamilek pojechał z babcia do Polski a my siedzimy w Wiedniu niestety z mężem bo nie ma wolnego 😞 a czuję sie raz lepiej raz gorzej zalerzy od dnia no ale nie narzekam nie jest żle 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OCZY MI SIĘ KLEJĄ WIĘC UCIEKAM SPAĆ 🙂

MIŁYCH I KOLOROWYCH SNÓW WAM ŻYCZĘ 🙂 NIECH WAM SIĘ PRZYŚNIĄ WASZE ANIOŁKI 🙂

DOBRANOC 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej babeczki 🙂
Gosiu gratuluje tego 3D, naprawde zobaczysz to niezapomniane przezycie 😆 ja jestem tylko zła ze maly nie chciał buzki pokazac i mamy tylko jedno zdjątko ale pociesza mnie fakt ze na plytce mozna dostrzec wiecej 🙂 🙃
I powiem wam ze u mnie upalów chyba dosc 🙂 dzis znow caly dzien pada i fajnie bo i kostki zeszczuplay 😁hehe a tak wiecznie opuchniete byly i przynajmniej jest czym pooddychac 😆

tylko smutno mi bo wciaz nie wiem kiedy zobacze sie z moim Ł.. 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ehhh... umieram 😞 od rana męczy mnie nieustający skurcz w lewej łydce.. do tego plecy 😞 posprzątałam trochę w domu i teraz się prawie ruszać nie mogę.. (a tu jeszcze łazienka czeka... 😞((( )...

Jeszcze się pogoda psuje a wieczorem mieliśmy jechać na ognisko... 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie rób mi ochoty nawet;p ostanio robiłam szparagę na pomidorach 😁 z tydz ciśnienie miałam;p;p hehe
Ale teraz wróciła teściowa więc ja się za gary nie biorę;p;p
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...