Skocz do zawartości

PAŻDZIERNIK 2010 | Forum o ciąży


mala31

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 42,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • gosia2301

    9748

  • Mortishia24

    6179

  • magda123

    8647

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
napisane ze niby zluszcza zrogowacialy naskórek oczyszcza pory i poprawia jedrnosc i elastycznosc skóry, działa tez przeciw obrzekowo i wspomaga usuwanie tkosyn z organizmu zobaczymy jakie beda efekty po kilku stosowaniach heh
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jula brzmi zachecajaco a zapach limonki mniammm 🙂poszukam go jutro jak bede wracala z pracy bo jade zawiesc l4 i ide po mate edukacyjna dla konrada siostrzenca 🙂 w sobote jedziemy do nich jestem ciekawa jak Konrad zareaguje na podnoszenie takiego dwutygodniowego maluszka 😉))))
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie może tylko do mnie to dojść że wyprowadziłam się od niego wzięłam wszystkie rzeczy no i powiedziałam żebyśmy sobie zrobili przerwę to nabierzemy dystansu do siebie a on nic żadnej reakcji? ja jakby on mi takie cos powiedział wsiadłabym w auto i za 10 min byłabym u niego albo nawet szybciej jadąc 100 km/h przez miasto... Dziś też jak rzuciłam z łzami w oczach że się wyprowadzam i nie zastanie mnie tu to powiedział tylko "będę wcześniej z pracy" ale widać poczuł że niepotrzebnie...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a ja pochwale sie jak moj Aleksiu sie dzis wypiol hehe duzo nie widac ale zauwazyc sie da 🙂
[URL=http://img189.imageshack.us/i/zdjcie0110e.jpg/][IMG]http://img189.imageshack.us/img189/7867/zdjcie0110e.th.jpg[/IMG][/URL]
i kolejne ubrancho do kolekcji 😁 😁
[URL=http://img217.imageshack.us/i/zdjcie0112.jpg/][IMG]http://img217.imageshack.us/img217/7438/zdjcie0112.th.jpg[/IMG][/URL]
nie zebym byla przeciwko dziewczynkom:P ale tak mi sie spodobal napis ze musiałam wziac hehe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jula a kobiety w ciąży mogą stosować takie specyfiki??? Bo mi się obiło o uszy, że od tych antycellulitowych to możnaby się powstrzymać w czasie ciąży.. chociaż też się chyba skuszę bo u mnie to już masakra jest... pozostałości z pierwszej ciąży jeszcze świecą... :/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś czuję że dziś nocka z głowy będzie.. Zero odezwu;/ 😠 W głowie mi sie to nie mieści jak tak można postępować w dodatku z kobietą w ciąży...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a propo artykulu wiecie ze mi sie stopa wydluzyla??? autentycznie zawsze mialam rozm 37 a ost kupowalam klapki w deichmanie i jak na zlosc japonki ktore mi sie spodobaly byly od 38 uparlam sie i je wzielam chociaz musialam stope troche"chowac" zeby glupio nie wygladalo a teraz juz nie musze normalnie pasuja jak na stope rozm 38 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Marucha koniec smetow pisalas niejednokrotnie ze Kris oddalby za ciebie zycie i ze placze za kazdym razem jak mu grozisz rozstaniem wiec napewno abardzo cie kocha i zobaczysz wszystko bedzie ok. Poloz sie odprez postaraj sie nie myslec poczytaj fajna ksiazke i zasniesz nawet nie wiesz kiedy a jutro przyjdzie nowy dzien i nowe mozliwosci 🙂Ja spadam spac bo chce wczesnie rano jechac do pracy z tym l4 zeby op 9 jak tylko otworza sklepy kupic ta mate edukacyjna i jak najszybciej do domku przed tym upalem bo naprawde idzie sie wylozyc na miescie jka sie tak polazi jeszcze samemu :/ buzki dziewczynki spokojnej nocy wam i brzusiom od nas 🙂 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jestem u rodzicow ale oni nic nie wiedza o tej sytuacji, a ja coraz gorzej sie czuje... Nie mogę nic przełknąć do jedzenia ani nic do dupy;/ w dodatku nic wiadomości zaczyna mnie pożądnie to wkurzać 😠 😠 😠 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
heheh mój siedzi przy kompie robiłam sobie kolacje więc chamem nie chciałam być wiec przy okazji on też dostał i co ani dziekuje ani prosze ani pocałuj mnie w dupe 😠 😠 😠 faceci wszyscy sa po jednych pieniądzach byleim było dobrze ehhhhhhhh brak słów 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...