Skocz do zawartości

PAŻDZIERNIK 2010 | Forum o ciąży


mala31

Rekomendowane odpowiedzi

Kama to gratulacje!!! mówiłaś coś o ślubie czy tak na szybko się zdecydowaliście?? 😉 Ucałuj Majusię od nas - już niedługo i będziecie w domku a potem tak przeleci, że wszyscy zapomnicie ile strachu najedliście się na początku 😉 buziaki ogromne dla Was:*

Marta daj znać koniecznie co i jak po wizycie 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 42,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • gosia2301

    9748

  • Mortishia24

    6179

  • magda123

    8647

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Hej dziewczynki 🙂 Ja tylko na chwilke wpadłam, nadrobiłam zaległości 😉 zabiegany dzień dzisiaj mam, mąż został w domu bo gorączkuje do 39 🥴 do tego załatwiamy sprawy z mieszkaniem od rana, zaraz jedziemy dokumenty wszystkie zawieźć, może w końcu coś wypali 🙂
Kamilko Majusia cudowna 😘 buziaki dla was 😘
Martuś czekamy na info po lekarzu jak tam Aleks 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Was Dziewuszki dziś ;* posiedzę trochę z Wami bo już mi tęskno za Wami;( W dodatku mam jakieś gorsze dni z Krzychem wogóle się nie dogadujemy i jak tak dalej pójdzie to aż się boję myśleć...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hellooouuuuuuuu... 🤪
Nie przejmuj się ... to normalne... Ja z Łukaszem też miałam ciężko... i powiem ci że po porodzie wcale to nie mija... Tzn. to ja mam jakieś chore jazdy w głowie 😞 to silniejsze ode mnie...
Po prostu czuje się nie atrakcyjna gruba i brzydka... na ulicach pół ubrane dziewczyny... fajne laski i ja... Ponton :/ Dlatego wziełam się za siebie bo dalej kg. więcej niż było... a to już ponad miesiąc po porodzie...
GRUNT ŻE MAJKA ZDROWA!!! I TAK SIĘ POCIESZAM... 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję Kamilko a jak tam Majeczka?? No ja też się tak czuję ale dodatkowo wkurza mnie i burczymy na siebie tylko już nie tak jak kiedyś milusio tylko mam wrażenie że nasza miłośc przeszła na tor "partnerstwa" bardziej niż przyszłych małżonków
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Martuś w każdym związku muszą mieć miejsce te gorsze chwile.. ale to po to, żebyś się mogła bardziej cieszyć z tych lepszych!! 😉 Trzymaj się i nie szalej;p
żebyś Ty wiedziała co u nas się działo przy pierwszej ciąży;lp to już nawet nie był armagedon - to apokalipsa;p;p i przeżyliśmy;D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Martula Martula 😉 facet też ma swoje życie i świata za Tobą nie widzi - ale przywykliście już do tego stanu na tyle, że Ty już tego tak bardzo nie zauważasz 😉
U nas jak mieliśmy z Grześkiem gorsze dni czasem wystarczyło pokrzyczeć, czasem wystarczyło się zastanowić (tu czyt. ja) i trochę przystopować;D Bo też często miałam wrażenie, że kiedyś tylko ja a teraz już nie koniecznie.. Na chwilę obecną już wiem, że nawet jeśli za każdym razem jak się mijamy nie dostanę buzi czy nie powie mi, że mnie kocha to wcale nie znaczy, że coś się zmieniło 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak on może do tego tak podchodzi bo ma 32 lata ale ja chciałabym czuć się kochana coraz mocniej bo jestem młoda i jeszcze nie doświadczyłam tego żeby było szare ponure życie albo raz na jakis czas jak mu sie przypomni to buzka mała...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się czuję teraz tak jakby wszystko było ode mnie ważniejsze, a bycie przy mnie jak najkrócej i prawie z przymusu ;( Mniej mnie przytula w nocy woli sobie całą noc przespać na brzuchu, dziś to wogóle przegioł pałę bo miał jechać później do pracy pokochaliśmy się poszłam siku a on wyszykowany do pracy i po kłótni słyszę czy jakby był moim mężem to też poczułabym się jak dzi... . szok ;/ zero czułości nawet wytłumaczenia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oj dziewuszki 😉 ja jak stwierdzam, że Grześ mi za mało swojej uwagi poświęca to skaczę koło niego i męczę aż sam załapie o co kaman;D ale potrafi si8ę tak zrewanżować, że mam zagwarantowane, że mi się szczęśliwe dziecko urodzi;D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Independent_19 napisał(a):
Ja się czuję teraz tak jakby wszystko było ode mnie ważniejsze, a bycie przy mnie jak najkrócej i prawie z przymusu ;( Mniej mnie przytula w nocy woli sobie całą noc przespać na brzuchu, dziś to wogóle przegioł pałę bo miał jechać później do pracy pokochaliśmy się poszłam siku a on wyszykowany do pracy i po kłótni słyszę czy jakby był moim mężem to też poczułabym się jak dzi... . szok ;/ zero czułości nawet wytłumaczenia


Martuś ja też miałam całkiem niedawno takie odczucia.. jakby cały świat był najpierw dopiero potem ja. Ale pogadaliśmy i wszystko się unormowało 😉 A co do nocy - ostatnio twierdzi, że mu gorąco jak się do niego przytulam;p głupek jeden;D więc umowa jest taka, że przytulam się dopóki nie zasnę a potem może spać jak chce 🙂

A co do wychodzenia zaraz po.. mój czegoś takiego mi nie robi bo sam jeszcze przed ślubem zawsze mi mówił, że czuje się jak moja męska dziwka.. Było po to ja po pr4ostu wychodziłam albo prosiłam, żeby mnie odwiózł;p;p
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
u was też tak smaży dziewczyny u mnie jest 36 stopni 😲 Martuś nie złość się Ty się chociaż pokochałaś a mój mnie wczoraj olał i nici z mojego trzęsienia ziemi kij mu w d..pe normalnie do samego porodu nie bedę się z nim kochac jak on mnie tak ja jemu 😠 😠 😠 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gosia mnie jak raz Grzesiek olała to stwierdziłam, że ja sobie wytrzymam ale nic z mojej strony nie wyjdzie;p i tego się trzymałam 😁 mógł sobie czekać i czekać (a lubi jak inicjatywa wyjdzie z mojej str;p). teraz już wie, że jeśli ja chcę to się nie odmawia;D ja jemu też nie odmawiam;p;p

u nas też upał.. nie wiem ile stopni bo przy remoncie usunęłam termometr... ale wiem na 100%, że jak się Kuba obudzi to wodę do basenu mu naleję i będziemy się chłodzić 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz Gosiu on stwierdził że jak się już przebudził to wcześniej pojedzie bo chce jak najszybciej skończyć. Ale nie kochaliśmy sie z 3 tyg jak nie dłużej mógł zrobić jakoś klimat a nie. Później mnie na balkonie przytulał całował ale go odpychałam bo smutek nie pozwalał mi na to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej cioteczki kochane A wiec tak 🙂 🙂 🙂 Aleks ma juz 1347g 🤪 🤪 pand doktor jest zadowolony mowi ze byczek bedzie chyba kolo 4 kg jak bedzie tak piknie rosl 🙂 🙂 odwod glowki ma 27.96 a brzuszka 25.38 🙂 🙂 i widzialam moje sloneczko na 4 d pan doktro chcial mi porobic fotki ale maly tak wierzgal ze wychodzily bardzo niewyrazne wiec bedziemy rbixc 4d na nast wizycie 19 sierpnia 🙂 Ale az sie pol=plakalam jak go zobaczylam jest sliczny ma piekny nosek i sliczne pucka 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się w prawdzie męczę ale wytrzymam;p zasłużył niech ma;D
Aaa.. i nauczyłam się nie odwracać d..;p to też się różnie kończy 😁

Gosia basenik malutki (bo dużego nie mam gdzie teraz rozłożyć) ale zawsze mnie Kub pochlapie trochę 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...