Skocz do zawartości

PAŻDZIERNIK 2010 | Forum o ciąży


mala31

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 42,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • gosia2301

    9748

  • Mortishia24

    6179

  • magda123

    8647

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

no i znów wszędzie cisza... a ja mam lenia.. w ogóle to najchętniej położyłabym się spać i do jutra nie wstawała.. albo najlepiej chciałabym się obudzić już po remoncie..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej dziewczynki a ja waze narazie 62 ale pewnie przez lekka dietke duzo nie przybedzie 🙂
bylam dzis u drugiego lekarz apowiedział to samo co kobieta z laboratorium mam odzywiac sie tak jak do tej pory ale nie przecukrzac sie. Od czasu do czasu przyjsc do niego na kontrole cukru i sie nie stresowac bo zle zaczyna sie dopiero gdybym miala 180 a po jedzeniu to normalne ze wzrasta, moze wyjsc nawet do 160 tak wiec cieszy mnie to moje 144 🙂 grunt ze cukier na czczo mam bardzo dobry wiec powiedzial ze moge wszystko jest normalnie tylko nie opychac sie slodkosciami i zamiast cukru uzywac fruktozy np no i nie martwic sie bo to zwyczajne. 2/3 kobiet w ciazy maja takie wyniki po glukozie i pozniej jest wszystko ok 🙂
cieszy mnie to bardzo 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
co do rozstepow to tez Martus ich nie mam i tak jak mowiesz chwala bogu za to 🙂 na brzuszku
włoski sa troszke ciemniejsze i krecha coraz wyrazniejsza u gory sie juz robi, najbardziej to na udach mi tluszczyku sie uzbieralo a tak to wszystko idzie w brzuszek 😉 bedzie dobrze i bedziemy takie lachy po porodzie jak przed, z reszta teraz tez nic nam nie brakuje 🙂 i oby tak dalej 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej Gosiu 🙂 nie dziwie sie, ze nikogo nie ma jest tak goraco ze ja co jakis czas wlanczam kompa i mowie do siebie ze posiedze a tu lipa.. kilka minut i juz sie leje z czlowieka bo i od lapka cieplo bije, ide chyba polezec bo nie wyrobie taki gorac znow;/
ah u mnie zaczął sie juz 3 trymest jupi 😆 jak to szybko leci normalnie pamietam jeszcze jak pierwszy raz tu wpadłam na forum a tu juz prawie koniec
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...