Skocz do zawartości

PAŻDZIERNIK 2010 | Forum o ciąży


mala31

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 42,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • gosia2301

    9748

  • Mortishia24

    6179

  • magda123

    8647

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
mama mu dogadza dobrze ale gina powiedzial ze musze zrobic ekg i jakies jony to jest na to kolatanie serducha bo nie wiadomo od czego sie to robi ja tam uwazam ze od goraca i wysilku no ale zobaczymy 🙂 narazie jestem tak szczesliwa ze o tym nie mysle 🙂 teraz tylko mysle o 4 tyg czekania az zobacze mojego ksieciunia 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no niespanie to pikus bo sie jakos w dzien walne chociaz nie lubie ale jak zmeczona to zasne a konrad stara sie je masowac ale to malo daje niestety :/ dzis mnie lekarz pocieszyl ze mam sie cieszyc ze potrafie i moge isc na spacer 😁 😁 no w sumie niektore z nas musza lezec i nie maja takiej swoboby ruchowej zawsze trzeba szukac jakichs dobrych stron w tych naszych ciazowych bolaczkach 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Martus ciesze sie bardzo, że z Aleksem wszystko w porządku, ale byku z niego 😜 jak te szkrabki szybko rosną 🤪
A co do pleców to cie bardzo dobrze rozumiem, mnie ostatnio tak bolą, że pół godziny nie moge wysiedzieć, musze albo leżeć albo chodzić 😮 nie wiem czemu mnie tak bolą 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dziekuje w imieniu mojego ksieciunia 😉 😉 byku byku po tatusiu 😜 a co do plecow mi gina wczesniej tlumaczyl ze maly mi uciska na nerw no i oczywiscie kilogramy w moim przypadku tez robia swoje ja juz przytylam 19 kg ale lekarz nie pocieszyl ze wody tez robuia swoje na mase 🙂 Agus mze michas jest jakos tak ulozony ze na cos ci naciska i boli nie wiem sama
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kurcze dziewczynki kiedy bedziecie sie braly za kupowanie kosmetykow, ciuszkow do szpitala , pieluch i tych innych rzeczy? bo lozeczko i wozek no to jak jest upatrzone to wystarczy zamowic ale ta cala reszta powoli mnie troche przeraza ze chyba czas zaczac powoli cos kompletowac 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój też już dawno zapomniał, że widywał się z cyckami 😁

Kurde.. ale lunęło. zapowiada się ładna burza, teraz pierze żabami i grad też już był..

Marta co do tej gimnastyki - przy 3 już stracę formę;p po urodzeniu Kuby planuję spiralę na 5 lat więc wtedy to już nie będzie to samo;p;p
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A więc to mój brzuchol w 23 tyg.

[URL=http://img340.imageshack.us/i/102pny.jpg/][IMG]http://img340.imageshack.us/img340/5807/102pny.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]

a tu z przodu, jakby mniejszy co nie 😜

[URL=http://img830.imageshack.us/i/103n.jpg/][IMG]http://img830.imageshack.us/img830/7168/103n.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...