Skocz do zawartości

PAŻDZIERNIK 2010 | Forum o ciąży


mala31

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 42,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • gosia2301

    9748

  • Mortishia24

    6179

  • magda123

    8647

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Aga z przodu to tak jakby go w ogóle nie było;p ale z boku się pięknie prezentuje 😉

Martuś ja jestem raczej zdecydowana na spiralę - pilnowanie tabletek, plastrów czy chociażby gumek to dla mnie za dużo;p;p wolę mieć święty spokój 😉 a 5 lat to jest taka przerwa po której chciałabym się o córę postarać 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

E tam czemu nie?? Mi się tak córcia marzy, że szok;p A i tak obydwoje chcemy mieć trójeczkę 😉 więc trzecia będzie mam nadzieję córcia - do rozpieszczania 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak odpoczęłam sobie ale znów mam nerwy na tego idiotę. Dzwoni do mnie i cały czas mówi "przyjedz do mnie" "chce cie widziec u mnie" "badz u mnie " itd wykancza mnie to....;/ W dodatku dziś po tym sexie wyszedł mówiąc że będzie wcześniej i dupa dalej nie daje znać że wyszedł z pracy a niby miał być wcześniej z pracy jak normalnie o 15, 16 już jest. Nie mam siły do niego już.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak Gosiu tylko że on codziennie pije piwo i nawet nie są mu potrzebni koledzy do tego... Stanie w bramie i chlup na ten upał a później jest taki jakby wypił pół litra gorzały sam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem go ... Pokłóciliśmy się wyniosłam się z domu od niego wzięłam wszystkie rzeczy a on co w dupie to ma. przed 16 mowil ze zadzwoni jak sie rozliczy 18 a tu nic nie wierze ze tyle sie rozlicza ...;/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
oj to nie dobrze... z tym piwem to go upiluj troszke bo bedze źle... a co do tego ze nie dotrzymuje slowa.. poprostu faceci juz tacy sa.. moj tez nie dawal znac ze wrocil z pracy i wogole to wkoncu mu napisalam ze sie martwie i jakos teraz potrafi napisac.. Martus przypiluj go troche niech sie troche zainteresuje bo juz wkrotce pojawi sie jego syn i bedziecie rodzina a nie obcymi dla siebie ludzmi niech nie mysli ze moze cie traktowac jak tamta tak jak gosia mowi walek w reke i pokaz mu kto tu rzadzi 😆
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...