Skocz do zawartości

PAŻDZIERNIK 2010 | Forum o ciąży


mala31

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
oj zazdrosne z nas istoty zazdrosne ale nic na to nie poradzimy ja staram sie kontrolowac jak sie da, raz tylko zrobilam blad i o maly wlos wszystko by sie skonczylo

dlatego nalepiej rozmoawic i rozmawiac choc u nas to wyglada jak monolog on gada ja slucham choc to ja zaczynam 😁 😁 i jak mi sie glupio robi to milkne bo wiem ze zrobilam np zle.. cieszy mnie to ze on umie rozmawiac a nie krzyczec.. pamietam jak tylko raz na mnie krzyknał powiedziałam mu wtedy zeby spierdalal ostre slowa wogole polecialy a pozniej sie poryczelismy i bylo wszystko jak dawniej, dobrze czasem sie pokłucic to oczyszcza atmosfere 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 42,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • gosia2301

    9748

  • Mortishia24

    6179

  • magda123

    8647

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Wiem że mam pilnować do tej pory wydawało mi się że trzymam rękę na pulsie ale od paru dni lubi ściemniać że nic nie pił a widzę że chodzi zmulony po tym piwku+słoneczku
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój np. ma ze mną taki układ, że jak ma ochotę na piwo to wypija góra 2 i nie ma mowy żeby codziennie.. Wódki praktycznie nie pije. Ale on sam siebie pilnuje bo miał ojca alkoholika... Dlatego pilnuj bo o takie sprawy nie trudno.. powiedz mu, że chcesz poważnie pogadać. Facet nie jest gówniarzem - niech pomyśli trochę...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no wiec tak jak ty sprawdziłam mu telefon, nigdy wczesnie tego nie robilam a cos mnie podkusilo i mnie przylapal zarzucil mi wtedy ze mu nie ufam ale jak moglam skoro ta gowniara wciaz do niego pisala musialam sprawdzic i nie znalazłam nic a bylo mi niesamowicie glupio oczywiscie powymyslałam rozne glupoty bo nie mialam argumentow powiedzial ze jesli chce to da mi powod do zazdrosic i poszedl sam na impreze pozniej mi sie przyznal ze byl tak wkurwiony ze jakas laska go wyciagnela na parkiet i poszla z nim w sline
ja dziekuje bogu ze byl tam jego brat i przetlumaczyl mu do rozumu bo przez moja glupote wszystko by sie skonczylo

i powiem ci Martus ze bylismy wtedy jakos 3 miesiace razem mialam tupet nie powiem ale on tez pokazal na co go stac od tamtej pory mysle ze nic takiego nie zaszlo z tego co wiem
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to rzeczywiście nieładnie, tylko że ja mu w żartach przy nim wzięłam ten tel bo chciałam sprawdzić czy ma coś do ukrycia... Chyba sobie spiszę na kartce co mam mu powiedzieć bo jak przyjdzie co do czego to połowy zapomnę .... Ja jestem zdania że jeśli on zdenerwuje się że biorę tel to znaczy że cos ukrywa bo ja jestem wyluzowana i spokojna jak tylko bierze w reke moj telefon. Ale już jak pisalam z bylym ktorego on nie trawil i mi spoogladal co jakis czas na tel. to bylam zdenerwowana
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak chciałabym zapalić papierosa w takich sytuacjach strasznie mi tego brakuje i wlasnie dlatego dwa razy bardziej sie denerwuje.. Ale nigdy bym nie otrula dziecka ;/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej laski Marta ty znowu problemy z Krisem ohh kurcze ja sie przychyle do goski i powiem Ci ze po 10 latach to sie juz nie zwraca uwagi na takie rzeczy a o tym piciu to ci juz kiedys pisalam ze powinnas z nim o tym pogadac :/ buziaki na pocieszenie i nie martw sie bedzie okej 🙂 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej Marto 🙂
ja nie zapeszyc narazie na brzuszku nie mam na udach sa ale te z okresu dojrzewania tylek tez w miare wyglada tylko straszny celulit mi sie zrobil na udach i czas zaczac z tym walczycz 😁 juz wczoraj poszla pierwsza fala ataku 😁 bo tu do konca jeszcze 3 miesiace zostaly i daj borze zeby sie juz nic wiecej nie pojawilo haha
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tu na poprawę humoru widzicie te rozstępy 😜?
[URL=http://img121.imageshack.us/i/zdjcie0240j.jpg/][IMG]http://img121.imageshack.us/img121/5863/zdjcie0240j.jpg[/IMG][/URL]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
martus a to nie jest tak ze ty troszke wymuszasz na nim to o ktorej bedzie i on juz ze tak brzydko powiem na odczepnego ci sypnie 16 a potem jest dluzej i juz wielkie halo? Tak pytam bo moj tak lubial robic jak wychodzilam gdzies z kolezanka na niby "wolny" wieczor polegajacy na tym ze robilismy sobie wolne od siebie i co z tego jak dzwonil co chwila i sie wkurzal jak zamiast o 24 przyszlam o 2:/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak wiem tylko że on ślęczy nad nosem w mojej komórce to co ja nie mogę ?? Ja chciałąm tylko jego reakcję sprawdzić bo wydaje mi się dość dziwny zachowaniem
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Martuś absolutnie tak nie jest tego akurat jestem pewna. Nigdy do niego pierwsza nie zadzwonilam i nie napisalam smsa. Chce to pisze chce to dzwoni, bo jeszcze jak byl z zona powiedzialam mu ze ja nie bede do niego wydzwaniac jak popierdzielona i go kontrolowac wiec tu ma konkretny luz. Zresztą to od niego wszystko wychodzi... On dziś powiedział" dobra kochanie koncze bo ide sie rozliczac jak skoncze to zadzwonie czy przyjedziesz do mnie czy ja do ciebie" i tyle ...;/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
peeling cukrowy do ciala kuracja ujędrniająca z limonka i żen-szeniem moja siostra mowi ze dobry to spróbowalam zobaczymy jakie beda efekty
tak wyglada:
[URL=http://img19.imageshack.us/i/zdjcie0113k.jpg/][IMG]http://img19.imageshack.us/img19/2923/zdjcie0113k.th.jpg[/IMG][/URL]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...