Skocz do zawartości

PAŻDZIERNIK 2010 | Forum o ciąży


mala31

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 42,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • gosia2301

    9748

  • Mortishia24

    6179

  • magda123

    8647

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Be - najadłam się właśnie czekoladą;p a moje dziecko tańczy;D ja leniwa nawet na spacer go nie biorę tylko na brzuszku siedzę;p

Ja rozstępy niestety mam... ale to pozostałości po pierwszej ciąży 😞 już mi prawie zniknęły a tu przyszło znowu tyć;D
Ale rozstępy pal licho - jakie ja mam wstrętne uda;(
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jejku, śliczne macie te brzuszki dziewczyny 🙂

A to mój z soboty:
[URL=http://img85.imageshack.us/i/fotokr.jpg/][IMG]http://img85.imageshack.us/img85/5731/fotokr.jpg[/IMG][/URL]

A jeśli chodzi o rostepy to robi mi się ich coraz więcej na boczkach i tylku.. na brzuszku na szczescie nie mam ani jednego 🙂 ale boje sie ze wagowo to do 100 dobije na koniec, przeraza mnie to.. 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dziewczyny co wy tu gadacie jestesmy piękne laseczki i najpiękniejsze dla naszych mężczyzn nie ma co patrzec że tu rozstęp tam rozstęp nosimy w sobie malutkie istotki i cóz przy tym taki rozstęp cieszcie się z tego cudu co nosicie pod sercem bo nie każda kobieta może go doświadczyć 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
sliczne myy 😘 wszystkie hihi 🙂)))..... a mi w uda poszlo masakra takie mam potezne nogi pffff 😮 😮 😮 ja juz prawie waze 80 masakra 😞((( 😞 😞 😞 dojde do 100 to sie zalamie chyba psychicznie.....martus mi tez siada kregoslup ojej mowie ci bol okropny.....tez niemam rozstepow ale przeraza mnie ten moj celulit ehhhh ale na bank i pojawia sie roztsepyy boozee
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Włosów też zazdroszczę - o a mój jakby to zobaczył.. jemu się marzy, żebym takie miała.. ale mam słabe i się rodwajają szybko więc muszę podcinać 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hehe, włosy zawsze miałam długie, ale 2 miesiące temu ściełam 20cm przed ślubem bo strasznie nierówne miałam 🙂

Martuś moge Ci pokazać zdjęcie sprzed ciąży to zobaczysz gdzie te 20 kg 😁 a dwa miesiące temu na ślubie to nawet brzuszka mi nie było widać, a teraz ogromny 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...