Skocz do zawartości

PAŻDZIERNIK 2010 | Forum o ciąży


mala31

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Mamy lidla niedaleko więc jak Filip da się namówić to będe robić dzisiaj ciacho 😁 Przepis nie jest trudny, jeszcze jak mieszkałam z rodzicami to często pomagałam mamie robić ciasta 😉

Pięknie dziękuję Gosiu 😘 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 42,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • gosia2301

    9748

  • Mortishia24

    6179

  • magda123

    8647

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
hehehe Martusia chyba sernik z Wiednia 😁 😁 😁 to najprostsza wersja jaką widziałam ale w smaku rewelacja najlepszy jest na 2 dzień ale u mnie do 2 dnia nigdy nie doczekał 😁 Co tam porabiacie brzuszki ja mam lenia totalnego dzisiaj i nawet obiadu nie zrobiłam ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ehh.. pieprzony remont 😞 ledwo zaczęli to padać zaczęło.. pewnie się będzie ciągnęło nie wiem ile.. 😞
Poza tym ja nie chcę im gotować! Mogę to robić dla samego Grześka ale w większych ilościach nie umiem.. z pomocą Kuby rozgotowałam dziś makaron...

do dupy to wszystko...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej Esterko jak tam twoje bobaski tak rzadko zaglądasz imiona wybrane? ja stosowałam tantum werde ale do psikania i po nim ból gardła przeszedł 🙂 napisz co u Was bo się zastanawiamy czy dziewczynki czy kolejne chłopaczki do druzyny piłkarskiej 🙂 🙂 🙂
Marto u mnie działa normalnie więc nie wiem co jest grane naciśnij f5 i odśwież strone moze pomoże 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gosia2301 napisał(a):
Gosiu nie denerwuj się kochana zamów pizze i będziesz miała obiad z głowy 🙂


chciałonby się.. tatuś poinformował mnie, że on pizzy jeść nie będzie;p stwierdził "gotuj nie gadaj";( a ja nie lubię tego robić... nie mam nawet kogo sobie ściągnąć, żeby mi pomógł... a teściowa pewnie też nie bardzo się będzie garnęła 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
MARTO MI TEZ DOBRZE DZIALA .... no a mi kazal plukac niewiem kurwaa czy to mi pomoze masakra tyle kasy aaa ja pieniedzmi nie sram.... ogolnie jest dobrze dzieciaki rosna mi i kopia coraz mocniej.... a niewiem bede miala niespodzianke hihi 😜 moze dwie dziewuchy niewiem wazne zeby zdrowe byly 🙂 🙂 aaa w dodatku mi dochodzi super katar masakra chodze i ciagle kase wydaje pozal sie boze ;(
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też stosowałam tantum 😉 w pierwszej ciąży jak mnie choróbsko dopadło (z resztą nawet Kubie psikałam jak miał chore gardziołko) i pomagało 😉 Nie umiem płukać (do szału mnie ta czynność doprowadza) więc też używałam tego do psikania i ok jest 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Gosia zrobilam ale i tak skutku pozadanego nie ma :/ nie wiem kazda inna strona chodzi bez zarzutu tylko brzuszek cos muli jakis zloslwe chochlatko tam chyba siedzie 😁 estera a kiedy masz nast usg?? to moze sie dowiesz 😉
Gosia to jak on taki francuski piesek ze pizy nie to daj mu ten rozgotowany makaron i powiedz ze sam chcial zebys gotowala 😁 😁:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...