Skocz do zawartości

PAŻDZIERNIK 2010 | Forum o ciąży


mala31

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 42,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • gosia2301

    9748

  • Mortishia24

    6179

  • magda123

    8647

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Martuś ja też tak mam, praktycznie co 20-30 min budzę się bo albo musze siku, albo mnie plecy napieprzaja albo biodra =/ a jak w końcu dzisiaj o 3 zasnęłam mocno to o 5 zadzwonił budzik męża.. =/ i trzeba było znowu wstać.. 😠 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej Laseczki
bylam wczoraj u ginekologa,dowiedzialam sie,ze mam termin na 26 WRZEŚNIA ,Miloszek wyaży 1439 gr 😁 😁,jest duzy i ładnie sie rozwija,tylko,ze polożony jest miednicowo 😞.Ja jednak jestem dobrej myśli ,ze maly poslucha rodzicow i odwroci sie głowką w doł kiedy nadejdzie czas.
Teraz lece do ZUSU ,bo cos popieprzyli z moim L4 i musze wyjaśnic.
Coś dziewczyny poznikaly??

JUlito jak tam Twoja glukoza???
Paulinko... chcialabym aby z tymi wloskami tak bylo 🙂,to mały bedzie mial czupryne hihi
Gosiu ...Ty wiesz co robisz,chociaż takie numery odstawial mi moj ex mąż wlasnie na początku małżeństwa.Dzieci malutkie,a ja jak dupa w domu,a on na piwku bo "baby przeciez bał sie nie będzie".Przykre to bylo dla mnie,teraz wiem ze powinnam inaczej reagować ,a nie zgadzać sie czasami milczeniem czasami jakąś wymowką.Nie pozwoliłabym absolutnie na takie zachowanie.Krotka gadka... zostawiasz dziecko z nim i wychodzisz,raz ,drugi,trzeci.Albo penie teraz albo pęnie ten związek pózniej,to zależy na co bedziesz sie godzic.Mozesz tak trwać cale życie i bedziesz nie SAMA ale czasami bardzo SAMOTNA.
Pozdrawiam laseczki,jak bede miala dostęp do kompa,to zajrze 🙂.Buziole w brzuchole 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Duży Twój chłopak Maludko 🙂 moja mała też jest odwrócona główką do góry, ale lelarz powiedział że jeszcze dużo czasu i pewnie się jeszcze przekręci 🙂 a jak nie, to trudno będzie cesarka 🙂 czasem myśle, że nawet bym wolała :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Maludko no no ladnie rosnie ci Miloszek 🙂 oby tak dalej 🙂 ja mam wizyte pojutrze zobaczymy co mi powie i czy go zmiezry chociaz watpie bo ost mi robil usg zeby zajrzec miedzy girki i sie upewnic ze cjlopaczek bo wczesniej mu wychodzila dziewczynka 🙂 🙂 🙂 🙂 ale ostatnie bdanie rozwialo wzelkie watpliwosci jak Aleks rozkraczyl sie do zdjecia 😁
Przerabane z tymi nockami bo ja za bardzo nie umiem spac w dzien i sie strasznie mecze i chodze taka niedowalona 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

maluda napisał(a):
hej Laseczki
bylam wczoraj u ginekologa,dowiedzialam sie,ze mam termin na 26 WRZEŚNIA ,Miloszek wyaży 1439 gr 😁 😁,jest duzy i ładnie sie rozwija,tylko,ze polożony jest miednicowo 😞.Ja jednak jestem dobrej myśli ,ze maly poslucha rodzicow i odwroci sie głowką w doł kiedy nadejdzie czas.
Teraz lece do ZUSU ,bo cos popieprzyli z moim L4 i musze wyjaśnic.
Coś dziewczyny poznikaly??

JUlito jak tam Twoja glukoza???
Paulinko... chcialabym aby z tymi wloskami tak bylo 🙂,to mały bedzie mial czupryne hihi
Gosiu ...Ty wiesz co robisz,chociaż takie numery odstawial mi moj ex mąż wlasnie na początku małżeństwa.Dzieci malutkie,a ja jak dupa w domu,a on na piwku bo "baby przeciez bał sie nie będzie".Przykre to bylo dla mnie,teraz wiem ze powinnam inaczej reagować ,a nie zgadzać sie czasami milczeniem czasami jakąś wymowką.Nie pozwoliłabym absolutnie na takie zachowanie.Krotka gadka... zostawiasz dziecko z nim i wychodzisz,raz ,drugi,trzeci.Albo penie teraz albo pęnie ten związek pózniej,to zależy na co bedziesz sie godzic.Mozesz tak trwać cale życie i bedziesz nie SAMA ale czasami bardzo SAMOTNA.
Pozdrawiam laseczki,jak bede miala dostęp do kompa,to zajrze 🙂.Buziole w brzuchole 🙂


Maludko skarbie to rośnie Ci chłopak;D Kuba w 28 tyg miał 1050 g;p to tydz różnicy a już 400 g;p;p hehe A czemu Ci się termin przesunął? wg usg tak wynika czy co??

A co do mojego męża... nie lubię takich porównań.. wiem, że różnie się w życiu układa, ale piwo dla Grześka nie jest sprawą najważniejszą 😉 Naprawdę ciężko by było znaleźć faceta, który rzadziej wychodzi - poza tym oni chcieli u nas się rozłożyć ale to ja im plany pokrzyżowałam;p
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cholera ale mnie Kub nastraszył.. piszę sobie spokojnie posta a on mi z oczu zniknął.. szukam go po całym domu a tu nic.. patrzę a ja drzwi wyjściowych nie domknęłam:/ a zaraz za drzwiami są schody... Mały wyszedł przymknął drzwi i poszedł. na szczęście zamiast prosto na schody to skręcił na taras.. Boże! Jak sobie pomyślę co się mogło stać 😞 przecież on nie umie po schodach chodzić. A jakby tego było mało to jak go wniosłam spowrotem do domu wziął pilot, poślizgnął się i rypnął noskiem w podłogę.. Jak zobaczyłam, że mu się krewka puściła to mi się słabo zrobiło w momencie.. wypadałoby chodzić za nim krok w krok bo inaczej nie dopilnuje 😞 Wymacałam mu nosek i nie zrywa się ani nie płaczę więc mam nadzieję, że nic się nie stało... Poszedł biedaczek spać teraz.. A ja się biorę za sprzątanie tych jego cholernych zabawek - wypełniają mu kojec przez co nie mogę go tam włożyć..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe Paulinko wiem co to znaczy;p miałam przyjemność 3 miesiące walczyć z moim niezrozumieniem rozmawiając z angolami - przez tel najgorzej. powodzenia 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej moje kochane brzucholki.. tez u was tak parno? u nas pomimo ze slonce chmurki zakrywaja to duchota jak nic 🤨
zastanawiam sie tez jak dlugo wytrzymam w domu moja siosta i mama te to czasem potrafia wyprowadzic czlowieka z równowagi 🤨 a tu nawet wyzalic sie nie ma komu bo moj 120 km dalej;/ ale jakos przetrzymam pytanie tylko jak długo hehe 😁

Maludo gratulace twoj synus to kawał męzczyzny juz 🙂 rosnie jak na drożdzach hihi
No własnie a co z Gosią dawno jej juz nie bylo... wszystko u niej ok?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej Gosia no właśnie śmiałam się do męża że mnie nie ma i forum zamarło 😁 😁 😁 😁 żartuję 😁a ja sobie sprzątam w domu już nie dużo mi zostało tylko porobić porządki w kuchni i łazience a jak skończę to sobie popiorę ciuszki dla maluszka poprasuje i niech sobie leżą 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja w porządku 😉 obżeram się tylko;p;p zaczynamy jutro remont:/ ...
wpadłam teraz na chwilę ale ostatnio tutaj masakra jakaś... dziewczyny chyba śpią;p jeden post i koniec;p
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no ja własnie sprzatam po malowaniu bo jak były te upały to zdychałam a od jutra znowu ma byc u mnie ukrop kuźwa normalnie pochlastać sie to za mało 😠 ale mąż mi kupił taki mega schładzacz powietrza więc teraz już nie będę maiła w domu 32 stopni 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ja niestety na żadne ochłodzenie liczyć nie mogę.. też zapowiadają od jutra znowu gorąc:/ ale tam - damy radę 😉
Gosiu ja uciekam - mąż się oburza, że zamiast się przytulać przed kompem siedzę;p do jutra 🙂 o ile uda mi się wpaść choć na chwilkę...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ja niestety na żadne ochłodzenie liczyć nie mogę.. też zapowiadają od jutra znowu gorąc:/ ale tam - damy radę 😉
Gosiu ja uciekam - mąż się oburza, że zamiast się przytulać przed kompem siedzę;p do jutra 🙂 o ile uda mi się wpaść choć na chwilkę...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...