Skocz do zawartości

PAŻDZIERNIK 2010 | Forum o ciąży


mala31

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 42,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • gosia2301

    9748

  • Mortishia24

    6179

  • magda123

    8647

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
no widzisz a ja mam niecałe 9 ;/ ale mam zmienione znowu lekarstwa wiec mam nadzieje że się unormuje ... bo z racji że cc to lepiej by było jakby tej krwi było wiecej a nie mniej ...
a rzadko zaglądam bo w sumie dużo odpoczywam dodatkowo luteine biore i musze dużo leżec bo przez to że tak ciepło to jak chodze cała mi wypływa ;/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam. Pisałam już,że mam do odsprzedania rzczy po mojej córci Wiktorii. oto link do wszystkich zdjęć! 🙂

http://picasaweb.google.pl/112642762168847547414/Ubranka03#

proponuję również sprzedaż na sztuki. przy zakupie całego zestawu oferuję różnego rodzaju gratisy 😉

kontakt gg - 20749246

Niech brzuszki zdrowo rosną! ;*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Czesc dziewczynki 😉
Darunia trzymaj sie cieplutko kochanie juz niedlugo i Bartus bedzie zdrowiutki przy was 🙂
Gocha wrocilas 😁 😁hehehe ja rzadko bywam bo maly mnie z deka meczy i jak wracam to zrobie obiad i jestem wypruta z sil heheh jak kaleczka jakas ale juz niedlugo 🙂 mezo mnie wczoraj pocieszal bo ost mam co chwile jakiegos dola i rycze bez powodu na przemian z prawie hiserycznym smiechem hormonki daja czadu, maly daje czadu raz bardziej raz niej zaczyna mi sie juz niezle wypinac czasami i nie powiem bolesnie przysunie nieraz ale ten bol i tak jest piekny 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej brzucholki no normalnie nie wytrzymam forum zamiera 😞 10.31 a tu pustki 😞 no moja wena na sprzatanie odeszła razem z chłodkiem na dworze dzisiaj znowu upał 33.5 na razie 😮 idę sobie mój super zakup załączyć i się chłodzić ale jak co to jestem 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No ja wiedzialam Gocha wrocila forum odradza sie z popiolow 😁 😁 zartuje kochana 😘 co tam u Ciebie zyjesz?? kurde teraz to ci bedzie bosko z tym chlodziskiem 🙂 ufff ja zostaje przy wiatraku ktory jako tako tez ratuje zycie 😜 🙂 Treaz mam wolne od malego chyba do konca tyg a jutro do ginka 🙂 kurde cos mi sie wiesza brzuszek ostatnio strony sie otiwraja po minute, dwie :/ posty wysyla dlugo a wamtez sie tak robi ? Paulinko no niestety moja jedyna rada to czosnek z mlekiem i z miodem 🤢mi pomoglo uwazaj kochana na siebie bo chorobsko teraz niewskazane
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Martuś czosnku nie znosze i za nic go nie wypije, od razu bym musiała lecieć do kibelka 😜 jak narazie mleko z samym miodem i herbatka z cytrynka i mam nadzieje, że nic mnie nie złapie wiekszego 🙂 zazdroszcze Ci, że już jutro idziesz do ginka, ja byłam tydzien temu i tez bym już poszła pooglądac malą 😜 a tu jeszcze 2 tygodnie musze czekać..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej laseczki Paulino nie daj się miodzik i cytryna odpoczynek i powinno być dobrze 🙂 idę sobie sernik upiec bo mi się zachciało chłodzik chłodzi i jest mi bosko 😁 😁 😁 a i koleżanka do mnie na ploty przyjedzie za 30 minut więc na trochę zniknę. Marta koniecznie daj nam jutro znać po wizycie ja idę w poniedziałek dopiero kurcze teraz miałam 5 tygodni przerwy 😲 🤢a moje dziecię wczoraj mi zebra skopało i wogóle siedzi pod żebrami i coś majstruje 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
niestey watpie ze mi da podejrzec babla bo mialam usg dwa tyg temu co prawda doslownie na minute bo chial potwierdzic plec ale jednak wiec nie wiem czy bedzie chcial mi go podgladnac jutro mam nadziejhe ze tak bo strasznie jestem ciekawa ile juz wazu i ile mierzy no i przede wszystkim czy wszystko u niego wporzasiu 🙂 moi tescie przyjechali na chwile do nas od Asi(moja szwagierka urodzila 11 lipca a tescie z gorzowa i sa teraz u niej pomagaja jej przy Przemusiu) naopowiadai sie ze Asia jest rozbita i zostana u niej jeszcze do miesiaca bo ich prosila bo jej maz juz dzis do pracy wraca niestey ale zadowoleni malutki slicznie rosnie i jest strasznie kochany 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja na szczęscie przy każdej wizycie moge z 15min pooglądać malutką 🙂 myśle że też teraz zrobi Ci usg, bo między 28-32 tygodniem powinno być zrobione i pomierzone wszystko 😉 no i czekamy na info oczywiście 😁

A wczoraj rozmawiałam z mamą i powiedziała, że przyleci do nas na 3 tygodnie jak urodze i mi pomoże, bardzo mnie to podbudowało i humor od razu lepszy, bo mój mąż to maks tydzień wolnego dostanie, a też nie wiadomo czy tyle mu dadzą..

Gosiu też bym sobie zjadla serniczek, ale zrobić nie mam jak, bo piekarnik malutki, a niestety w sklepach tu nie mają.. 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kochana ja piekę serniczek w piekarniku takim do zapiekanek bo też nie mam innego mieści się tam okrągła blaszka 24 cm tak więc jak masz taki mały elektryczny to spróbuj 🙂dobra lecę piec zajrzę póżniej buziole moje brzucholki stęskniłam sie za Wami ☺️ ☺️ ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Moj za to straszy przy pepku lotrunio jeden a jak w niego kopnie to uuuh bolii 🤢 a tak jak siedze przy komputerze pochylona do przodu to mi wyzsze partie atakuje 🙂 🙂 ale lubie jak mi tak przeciagnie z lewej na prawa albo na odwrot i czuje jakby mi normalnie nozka przejezdzal po drugiej stronoie brzucha hehe nie powiem troche to boli ale jest naprawde cudownym uczuciem i zawsze czekam az mi tak zrobi choc raz dziennie 🙂 🙂 🙂 Konrad wczoraj z nim "rozmawial" i mu tlumaczyl ze nie moze mnie kopac tak mocno bo to mamusie boli hehe i mi przystawil ucho do brzucha to w odpowiedzi od Aleksa w nie dostal 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
jestem babeczki 😁 😁
przepis w wersji deutsch na blaszkę 24 cm 🙂 jak masz lidla to kupuję tam 2 sztuki topfen(u mnie nazywa się speisetopfen)potrzebujesz sztuk 2 albo 2,5 czasami daję
3 jajka
pół masła
pół szklanki cukru pudru
2 cukry waniliowe

więc do jednej miski dajesz masełko tylko nie twarde ser żółtka cukier puder i cukier waniliowy miksujesz to żeby grudek nie było 🙂
w drugiej ubijasz na sztywno białka i dodajesz do tych białek 2 łyżki maizeny u mnie tak się nazywa a to jest mąka ziemniaczana i chwilę to miksujesz a potem dodajesz do sera i mieszasz i tyle 😁 😁 😁 piekę tak ok godziny w 180 stopniach ale musisz sobie sprawdzać wykałaczką czy jest już dobre a czasami na spód blaszki daję herbatniki i wtedy ciacho jest wyższe 🙂

Mam nadzieję że niezbyt skomplikowane ale dobre już zjadłam prawie pół blaszki ☺️ ☺️ ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...