Skocz do zawartości

PAŻDZIERNIK 2010 | Forum o ciąży


mala31

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 42,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • gosia2301

    9748

  • Mortishia24

    6179

  • magda123

    8647

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
no to w takim razie dieta mnie czeka ale ja kompletnie wie wiem co moge jesc a co nie lekarz tez nic szczegolnego nie powiedział tylko tyle zeby unikac cukru i tym podobnych zadnego skierowania do poradni nie dal ani nic a ty czlowieku radz sobie sam... zjadłam dzis jogurt naturalny bez cukru, 3 lyzeczki dżemu dla diabetykow i 4 sucharki i nie wiem co jeszcze moge a tak sie zle czuje w glowie mi sie kreci i jest mi nie dobrze..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
+Julitko
jak napisalam na cukrowkach

idz do lekarza rodzinnnego i poproś o skierowanie do poradnie cukrzycowej.Pokaż wyniki i powiedz,ze lekarz gin zalecil diete i zapomnial o przekazie.
Odrzuc zaraz cukier do slodzenia,mozesz kupic sobie FRUKTOZE Z BLONNIKIEM,jest najlepsza.Kup chleb żytni( pytaj czy nie jest mieszany z mąką pszenna,bo masz cukrzyce).Pieczywo chrupkie SONKO ŻYTNIE,KUPILAM W kauflandzie,talką wieką paczke za jakieś 6 zlotych i nie podnosi cukru.Zaraz napisze Ci co mozesz na obiad zjaśc
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Twoje wyniki nie są zle ale dla dobra dziecka i Twojego zastosuj diete i szybko zalatw termin do Poradni Cukrzycowej.Moje wyniki to rano na czczo mam poniżej 90 ( granica do 90 ),a po posilku glownym czyli śniadanie,obiad i kolacja( miedzy czasie masz mniejsze posilki,razem 6 do 8 dziennie) norma to 130 ,a ja mam ok 97 ,10 4
Teraz lekarka powiedziala,ze mam jeśc wiecej do 130 nie przekroczyć abym mogla przytyć 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja mleko pije 3,2 kubek albo kakao dla cukrzyków,do tego kubek kefitu lub maślanki i ju=ogurt naturalny(pilam activie ale już nie potrzebuje,bo pije soki i one mi regulują stolec)
Narazie pij to mleko 0,5 nim bedziesz miala glukometr do tego jakis jogurt naturalny
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Nie jedz ARBUZA za nic kochana,ja tez cierpialam,prawie plakalam,ani banana!!!!!!!!!!!

Owoce do 150 gr dziennie,puki Ci lekarz lub dietetyk nie powie inaczej.Bedzie Cie kucilo.Wchodzilam do piekarni kupowalam sernik ,bulki maślane i drożdzowki,Przynosilam do domu i patrzylam jak jedzą.Hu.. mnie chciał strzelić,przetrwalam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co tam Maludka?? ja się muszę za jakiś obiad brać.. wróciłam z Kubą z miasta, uśpiłam go wszamałam arbuza i tak mi się nic nie chce, że szok - zupełna odwrotność wczorajszego dnia;p
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o 😉 cześć Monia 😁 ja też się dzisiaj męczę przez te upały.. do tej pory mi nie przeszkadzały.. ale dzisiaj jakiś taki zły dzień mam..:/ co tam??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...