Skocz do zawartości

PAŻDZIERNIK 2010 | Forum o ciąży


mala31

Rekomendowane odpowiedzi

U mnie wszystko ok, leżę oszczędzam się także super 😉 Gorzej z moim autkiem zepsuło się tzn. chyba padł akumulator bo trzeba go odpalać z górki i wtedy załapie chyba że się jeździ po mieście to odpala bo się w czasie jazdy akumulator ładuje. ZObaczymy jak będzie to akumulator i dziś twu twu nie odpali no to trzeba będzie zostać w domku na parę dni..;/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 42,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • gosia2301

    9748

  • Mortishia24

    6179

  • magda123

    8647

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Paulina dawaj dawaj 🙂 🙂 zycze wam tej przeprowadzki bo mieszkac w gluszy cos o tym wiem 🙂 heheh jak rodzice dom kupili to miaalm masakre na poczatku sie przestawic wiesz wtedy jeszcze szkola, znajomi w miescie a do najblizszego przystanku 2 km hehehe a teraz super w tyg w miescie a w pt czy sobote wsiadamy w samochod i jedziemy na wioske z mezem 🙂 kawka przed domem, tam z trzech stron las to cienia duzo, cisza spokoj ale wlasnie tak na weekend tak na codzien chyba wole miasto 😜 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Oj Martus no to lipka ze sie zepsulo:/ mam nadzieje ze to nic strasznego i jakas drobnica bo jeszcze teraz kase a na auto wywalac bylo by bezsensu 🙂 a tak wszystko okej tosie ciesze pal szesc z autem wazne ze ty jestes na "chodzie" 😁 mi strasznie puchna nogi i mnie rwa czasami jakby od kregoslupa i czuje jaknbym miala normalnie zakwasy na udach z przodu :/ ale takogolnie tez spoko 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój Tymek w 26 tc 😉) 🤪
[URL=http://img697.imageshack.us/i/tymek1.jpg/][IMG]http://img697.imageshack.us/img697/6199/tymek1.jpg[/IMG][/URL]

[URL=http://img89.imageshack.us/i/tymek2.jpg/][IMG]http://img89.imageshack.us/img89/2610/tymek2.jpg[/IMG][/URL]

[URL=http://img807.imageshack.us/i/tymek3.jpg/][IMG]http://img807.imageshack.us/img807/7175/tymek3.jpg[/IMG][/URL]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej grubaski 🙂 jak żyjecie? dajecie radę przy tych upałach? moja dzidzia szaleje w najlepsze a mnie drętwieją palce u rąk, bolą mnie stopy od spodu i co najdziwniejsze nie wieczorami tylko po nocy, miewam męczące zgagi ale wcinam migdały. co najgorsze lecą mi zęby strasznie, dentysta marudzi o zgode ginekologa na znieczulenie a mój gin na urlopie 😞 do tego krzyknęła mi 450zl za wyleczenie bez żadnej gwarancji że mi się ten ząb zaraz nie rozsypie bo nie może zrobi zdjęcia 😞 ale każdy kopniaczek mojego skarba wynagradza mi to wszystko razy 1000 🙂 bez względu na przeciwności musimy się toczyc dalej 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Prześliczny chłopczyk Marto 😉 🤪 mój mąż nie mógł się wczoraj nadziwić jak oglądaliśmy małą i stwierdził, że na pewno będzie podobna do mnie 😜 chociaż na tym usg w tym tygodniu to wszystkie dzieci wyglądają bardzo podobnie do siebie 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HEJ GRUBASKI 🙂

DAWNO DO WAS NIE ZAGLĄDAŁAM 😉

MARTUSIU CO ZA CUDO MASZ W BRZUSZKU 🤪 OJ BĘDZIE MAŁY PRZYSTOJNIAK Z TYMKA 😁 😁 😁

POZDRAWIAM WAS SERDECZNIE 😘 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No mój narzeczony mówi że nosek ma po mnie i chyba faktycznie taki delikatny i lekko zadarty 😉 Już się nie mogę doczekać jak będę miałą go na rękach 😉 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Paulinka - z największą przyjemnością bym komuś oddała... ale nikt nie chce;p A do Ciebie za daleko..;p

Martuśka - to niesprawiedliwe - u nas już nigdzie nie ma truskawek;(
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm u nas są ale ostatki tak więc też krucho 😉 Pilar miałam się Ciebie pytać jak w Niemczech jest z pracą dla obcokrajowców bo myślimy nad wysiedleniem się z kraju po urodzeniu małego i takie informacje są nam bardzo przydatne 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej dziewczynki bylam na badaniu z ta przekleta glukoza...
wszystko jest w porzadku tylko wg lekarza brzuszek nie wyglada na 25/26 a na 28 tydzien
szyjka tez trzyma dobrze i znow infekcja lekka..
a wracajac do glukozy wypilam- dalam rade- wrocilam po gidzinie i niestety mam 144 a norma jak mowil lekarz to ponoc do 139

nie wiem tez czy wynik wiarygodny bo badanie robi sie na czczo a ja rano wypilam sok i nie powiedziałam mu o tym wiec w poniedzialek bede szla na powtorzenie wyniku

ale narazie musze poradzic sie Ciebie Maludko co z czym bo jestem w tym zielona i nie wiem co moge a czego nie...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Marto w Niemczech jest bardzo kiepsko z pracą, my tylko mieszkamy tutaj 😉 a prace mamy w Holandii, tu jest jej bardzo dużo, zwlaszcza dla Polaków 😉 tzn, mój mąż ma, bo ja pracowałam do 4 miesiąca ciąży 🙂
A mieszkamy w Niemczech, bo życie jest połowe tańsze niż w Holandii 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jula nie zamartwiaj się narazie, wynik miałaś niewiele większy od normy a sok mógł mieć na niego duży wpływ. Poczekaj spokojnie do poniedziałku i wtedy będziesz miała pewnośc 🙂
a ja to badanie będe miała dopiero po 30tygodniu..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mam nadzieje ze wszystko w poniedzialek bedzie dobrze bo ja juz tu przezywam i siedze na cukrowkach i czytam co podpowiadaja, podszkole się na wszelki wypadek.. choc narazie dla mnie to czarna magia.. no ale zobaczymy co bedzie to bedzie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak nad Holandią też myślimy, a jak wygląda sprawa mieszkań? Bo przecież z dzieckiem w ciemno to tak strach jechać ;/ A tak to już coś będę wiedzieć i będę mogła kombinować 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...