Skocz do zawartości

PAŻDZIERNIK 2010 | Forum o ciąży


mala31

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 42,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • gosia2301

    9748

  • Mortishia24

    6179

  • magda123

    8647

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
czesc kochane 🙂 🙂 ja juz po szkole rodzenia fajna polozna prowadzi zajecia nastepne 2 sierpnia i bedzie skakanie na pilce i nauka prawidlowego oddychania 😁 😁 zeby sie nie zapowietrzyc 😁 😁 a dzis takjie podstawowe rzeczy co robic kiedy sie zaczyna porod jak sie objawia zaczynajacy sie porod i takie tam no i o mdlejacych partnerach nie omieszkala poopowiadac wiec troche smiechu tez bylo 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
heheh ja sobie sma dyplom wystawie jak Aleksa pieknie urodze 🙂 🙂 🙂 ide sie polozyc bo jak mnie bolala do niedawna tylko lewa strona plecow tak od wczoraj uz mnie bola obie :/ i czasem jak staje na prawa noge to az mi sie ugina ehhh jakos dam rade do pazdziernika 😉 moze wpadne wieczorkiem buzka 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mortishia24 napisał(a):
czesc kochane 🙂 🙂 ja juz po szkole rodzenia fajna polozna prowadzi zajecia nastepne 2 sierpnia i bedzie skakanie na pilce i nauka prawidlowego oddychania 😁 😁 zeby sie nie zapowietrzyc 😁 😁 a dzis takjie podstawowe rzeczy co robic kiedy sie zaczyna porod jak sie objawia zaczynajacy sie porod i takie tam no i o mdlejacych partnerach nie omieszkala poopowiadac wiec troche smiechu tez bylo 🙂


Martuś oddychanie ważna rzecz! Ja np. musiałam dostawać przez cały czas trwania porodu tlen bo się dusiłam.. Nie umiem oddychać a słuchanie innych mi nie wychodzi 🙂

Jestem po wizycie 😉 bez mierzenia, ważenia itd.. tylko sprawdził to co ostatnio się nie udało;p Wszystko w jak najlepszy porządku! Za 4 tyg będzie robił dokładne usg z mierzeniem i ważeniem 😉 A na razie mogłam tylko pooglądać główkę, serduszko i takie tam 😉

A Kub mi stracha dziś narobił... taplał się u mojej mamy w misce wody na tarasie. Nagle przechylił się i wypadł z miski (ja miałam posmarowane, śliskie stopy a Kubą zajmował się brat mojej mamy). Kuba wstał i jak ruszył po tych swoich kałużach rozchlapanych, poślizgnął się i.. dup.. Walnął tak główką w te płytki, że myślałam, że go do szpitala brać będę... Ale przestał płakać poszedł się dalej bawić.. tylko siniak został.. Ale stracha mam dalej - jak idzie.. poza tym chyba powinnam sprawdzić czy nic mu się nie stało..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Czesc mamusie kochane 🙂
Gosia wlasie to oddychanie najbardziej mnie interesuje bo ja mialam w zeszlym roku stwierdzona ta glupia nerwice i dlatego boje sie ze z oddychaniem bede miala problem a sluchanie tez nie zwsze mi wychodzi ale w desperacji mam nadzieje ze dam rade 😉
Ja juz nie spie od po 5 tylko tak drzemalam tak mnie bola te plecy nic tylko sobie w lepek strrzelic
Mlody za to od rana daje czadu ze raz na czas mi brzuch podkoczy silny jest 🙂 🙂 🙂tak na glodniaka bo dopiero sniadanko wcinam 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej dziewczynki 🙂 ja też już nie śpie od godzinki, do lekarza zaraz mykamy 😁
Martuś też bym z chęcią poszła na takie zajęcia, ale po niemiecku i tak nic nie zrozumiem 😮 a przydałyby mi się bo straszna panikara jestem 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Właśnie wróciliśmy 😁 z malutka wszystko w porządku, waży 750g i wszystkie wymiary idealne na 25 tydzień 😁 lekarz trochę ją ponagrywał, widzieliśmy jej śliczną buźkę i jak słodko wkładała paluszka do buzi 😁 zdjęcia nie dało się zrobić bo taka była ruchliwa 😁
Tylko jak narazie ma główkę u góry ale lekarz powiedział żeby narazie się nie martwić, bo może się jeszcze przekręci 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej Brzuszki, ja własnie ugotowałam moją ulubioną zupke warzywną z fasolką, kalfiorkiem, kapustka itp. 😜 pychaaaa mmmmmmmmmm..... uwielbiam ją 😉 a teraz sie chłodze przy wiatraku, bo jakims cudem udało nam sie go wczoraj kupic 🤪
Ale skwar, masakra 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej cioteczki ja wlasnie weszlam do domku niedawno Marcel byl dzis marudny jak nie wiem ale po raz kolejny stwierdzam ze jestem nadzwyczaj spokojna i cierpliwa ostatnio 🙂 🙂 Ja wlasnie jem zupe grzybkowa wlasnej roboty wczooraj wpadlam o 14 do domu zrobilam zupe, wzielam prysznic a na 15 juz bylismy w szkole jak sie chce to sie da niezle sprezyc 🙂 🙂
Pilar to superasnie ze malutka jest zdrowa super ze moglas ja dokladnie podgladnac ja juz sie tego nie moge doczekac nie wiem moze w 30, 32 tyg da nam podgladnac 4d malego 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witam wszystkie przyszłe mamusie październikowe 😁 dołączam do Was tez mam termin na pażdziernik:-) nie moge sie już doczekac kiedy maleństwo bedzie z nami.... pociesza mnie fakt ze juz naprawde nie duzo zostało... tylko ten upał ufff chyba nas wykończy... jedyny ratunek w wentylatorze 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma Was to wklejam mnie i mój 24-tygodniowy brzuszek;D

[URL=http://img97.imageshack.us/i/wszystkozkom110.jpg/][IMG]http://img97.imageshack.us/img97/3010/wszystkozkom110.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]


[URL=http://img30.imageshack.us/i/wszystkozkom115.jpg/][IMG]http://img30.imageshack.us/img30/1150/wszystkozkom115.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ale cisza tu dzisiaj 😉 u nas na szczęście w końcu się ochłodziło, cały dzień 24 stopnie, słoneczko i fajny wiaterek 🙂 ale wczoraj byla taka nawałnica, że mój mąż wracał z pracy 1,5h zamiast 25min, bo wszędzie drzewa na drogach leżały.. dzisiaj jak jechaliśmy do lekarza to dwa razy musieliśmy zawracac, bo akurat je usuwali.. 😲

Gosiu śliczny brzuszek, mój wygląda jakby był 2 razy większy 😜 i sukieneczka bardzo ładna 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...