Skocz do zawartości

PAŻDZIERNIK 2010 | Forum o ciąży


mala31

Rekomendowane odpowiedzi

o Jula to współczuję powtórki - mi też lekarz kazał już zrobić ale jakoś się tak ociągam;D Kusi mnie zajrzenie do cukrówek i ich diet;D w końcu one odżywiają się zdrowo a mało kalorycznie;p;p kurde.. popadam w grubaskową depresję;p;p
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 42,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • gosia2301

    9748

  • Mortishia24

    6179

  • magda123

    8647

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
martus slixczny ten wasz Tymus 🙂 Pilar jaki ladniutki brzusio, taki zgrabniutki moj to juz potezna kula ktora ciagnie sila grawitacji 😁 nawet polozna sie pytala czy czasem blizniakow nie nosze 😁 😁 no coz ja tak mam i nie wiem moze po prostu urodze duzego klocuszka 😁
Florcia kope lat gdzies ty sie zaszyla na ten caly czas chyba z 2 miesiace cie tu nie bylo 🙂
Ja sprzatam wlasnie ale jak sie ze mie juz leje za bardzo to odpoczynki sobie robie bo nie idzie tak w jednym ciagu normalnie jak stara babcia 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Z mieszkaniami w Niemczech ciężko, bo Niemcy nie lubią Polaków i nie bardzo chcą im wynajmnowac.. My szukamy już 2 miesiąc ale prawdopodobnie już będziemy mieć w sobotę 😁 Jesli babka się nie rozmyśli.. Narazie mieszkamy na firmowym, mieszkanie spoko, ale nie są to warunki do mieszkania z dzieckiem.. Więc najlepiej by było jakby najpierw Twój narzeczony sam przyjechał i coś znalazł a potem ściągnął was tutaj 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Martuś mój brzuszek już taki zgrabniutki teraz nie jest, też się wszyscy śmieją, że bliźniaki 😜
Gosiu a Ty nie popadaj w depresję, bardzo ładnie wyglądasz 🙂 co ja mam powiedzieć, przytyłam już 25kg a do końca ciąży jeszcze 3 miesiące... 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja to z Was wszystkich dziewczyny najmniejszy brzuszek mam 😜 zależy w czym wyjdę na miasto ale są takie bluzeczki które wogóle nie przypominają żebym miała figurę kobiety w ciąży 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mi przytylo się juz 10 kg 🙂 lekarz jak spojrzal dzis na moj brzuch to okreslil to mianem ze albo myli się w obliczeniach albo dziecko bedzie duuze 😁 bo brzuszek juz taki duzy sie zrobil pozniej jak znajde chwilke czasu to wrzuce fotunie brzucalka mojego 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja tam się nie martwię wagą, wiem że szybko zgubie zbędne kilogramy po porodzie 😁 u mnie waga tak strasznie skoczyła na początku ciąży, bo wcześniej bardzo się odchudzałam i praktycznie na samych zupkach leciałam ;p teraz już tyje normalnie, 2-3kg na miesiąc 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i autko sprawne odpaliło i działa, nie wiem przez ile ale ważne że działa 😜 ale ile się napociłam bo u mnie takie wąskie podwórko a mam seata toledo więc taki byczuś jest. Ale dałam radę nie zarysowałam hahaha 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Paulinka bo Ty chudzina pewnie jesteś;p bo na zdj nie widać, że mogłabyś aż tyle przytyć;p 😉
Ja właśnie sobie zrobiłam przerwę od sprzątania i... ćwiczyłam;D Jak byłam w ciąży z Kubem kupiłam m jak mama z płytą z ćwicz dla kbiet w ciąży (takie rozciągające, rozluźniające i te na bóle pleców). I wreszcie się za nie wzięłam 😉 20 min dziennie i może obejdzie się bez tych okropnych skurczów wszystkich mięśni przy porodzie (do najaktywniejszych nie należę więc odrobina wysiłku i mam skurcze.. przy porodzie męczyły mnie dosłownie wszystkie mięśnie) teraz chciałabym tego uniknać.. A potem, może dzięki temu łatwiej będzie zbędne kg zrzucić?? 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe co do gubienia kg po porodzie.. to ja będę biegała za dwójką z czego jeden już płynnie chodzi;p także też na to liczę;D ale troszkę musze sobie już pomóc;D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tutaj mój brzuszek w 26 tc
[URL=http://img694.imageshack.us/i/jaaaaar.jpg/][IMG]http://img694.imageshack.us/img694/2479/jaaaaar.jpg[/IMG][/URL]

A tu szczęśliwi rodzice

[URL=http://img704.imageshack.us/i/myyyyyy.jpg/][IMG]http://img704.imageshack.us/img704/3347/myyyyyy.jpg[/IMG][/URL]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a to moj brzucholek 🙂
[URL=http://img413.imageshack.us/i/zdjcie0105p.jpg/][IMG]http://img413.imageshack.us/img413/7672/zdjcie0105p.th.jpg[/IMG][/URL]
[URL=http://img251.imageshack.us/i/zdjcie0106.jpg/][IMG]http://img251.imageshack.us/img251/9798/zdjcie0106.th.jpg[/IMG][/URL]
[URL=http://img340.imageshack.us/i/zdjcie0107l.jpg/][IMG]http://img340.imageshack.us/img340/8953/zdjcie0107l.th.jpg[/IMG][/URL]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...