Skocz do zawartości

PAŻDZIERNIK 2010 | Forum o ciąży


mala31

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 42,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • gosia2301

    9748

  • Mortishia24

    6179

  • magda123

    8647

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
witam dziewczyny, dziś chyba cieplej niż wczoraj ale niestety ja nie moge na słoneczko wyjść bo mam zakaz od mojego gina 😞 no i do tego wszyskiego musze liczyc ile wody wypije bo nie moge wiecej niz 2l /dzień w tym jeszcze musze liczyc owoce itd... bo inaczej zatrucie ciążowe. ja tak mam od początku cały czas coś od 6tyg leżenie krwawienia, plamienia, bóle brzucha = ciąża zagrożona, wtedy w 20 tyg przy badaniach okazało się że mam to paskudztwo GBS masakra przyjmuje już drugi antybiotyk dopochwowo w globulkach zeby pozbyć się tego paskudztwa, bo przecież jest tak groźne dla maleństwa 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To pokosiłam:/ WJECHAŁAM NA COŚ I CHYBA POKRZYWIŁAM OSTRZE.. ALBO NIE WIEM CO ALE KOSIARKA DZIWNE DŹWIĘKI WYDAJE... Jak mi się już chce to zawsze coś musi wypaść..;(
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Gocha ty to juz nie szalej niech mezulisko twoje pokosi a ty odpocznij sobie 🙂 w ten upal idzie sie wykonczyc to tym bardziej powinnysmy unikac tego slonca o tej porze..
ja poczytałam i sie troszke uspokoilam ponoc od 180 jest cukrzyca wiec przy moim 144 wystarczy ze nad soba troszkę popracuje i mam nadzieje ze mi sie zmniejszy ten cukierek 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mnie w tym upale dzisiaj energia rozpiera;p Kubka podrzuciłam mamie więc głupio by było odpoczywać;p;p A wkurza mnie ten trawnik... mam nadzieję, że grześ zaraz przyjedzie i zrobi mi porządek z tą kosiarką bo inaczej to masakra... W domu mi się nie chce nic robić (zostawiam to na potem;p) ale na zewnątrz o dziwo tak;D

Jula a Ty to się w ogóle nie zamartwiaj tylko zrób sobie tę glukozę bez soku pomarańczowego;D Bo na pewno wynik będzie niższy 😉

Ehh.. ja też musze w końcu przez to przejść;p ale mam czas jeszcze bo wizyta dopiero 11 sierpnia więc jeszcze mogę poodwlekać;D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Gosiu ja powiem ze to nawet dobre bylo tylko na poczatku zapach taki mdlacy mialo i dalam rade bez cytrynki,
co do wymiku to pojde w pon. jeszcze raz tym razem na czczo to sie okaże, najwyzej czeka mnie dieta i kolejna krzywa na 75g 😉 bedzie dobrze 🙂
miłego dzionka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wrrr... przyjechał, naprawił.. a ja? spaliłam to dziadostwo.. . czekam aż brat przywiezie mi kosiarkę mamy.. a tymczasem zaczynam odkurzać (chociaż powiem szczerze trochę się boję;p)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja właśnie obudziłam się, kurcze przez ten fenoterol tak mi serce pukało że szok;/ A co do mojej mamusi niektóre są wtajemniczone bo pisałam już o tym wcześniej, nawet tak jak Marta mówiła na odległość nie skutkuje nic bo byłam na dzień w domu.Wczoraj o 22 byłam w domu już mnie wkurzyła na wejściu, później jeszcze przed samym snem. Dziś dzwoniła do mnie przed godziną nie chciało mi się z nią rozmawiać po wczorajszym ale luz dałam radę.. Przyjechała po godzinie w zupełnie odmiennym nastroju że co ja mam do jej humorków i żebym się wynosiła bo to jej dom. No szok nawet jak u niej nie mieszkam i widzę się z nią raz na ruski rok jest kaszana.... Wniosek spotykać się tylko z tatą i unikać pobytu w domu na dłużej niż pięć minut
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hellol dziewczynki czy wy tez sie tak smazycie na skwar jak ja?/ oszalec mozna normalnie fuuu lepie sie cala chyba co godzine musze brac prysznic zeby bylo okej ale co z tego jak ledwo spod prycholka wyjde i juz jestem mokra zaraz a wiatraki daja czadu i nicv mimo to Aleksiatko dzis szaleje juz od 14 tak non stop ma dyskoteke w swoim domku a mi flakami wywraca 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To tylko się cieszyc mamuśka że Aleksiątko szaleje. Wiesz co ja mam dobry sposób na takie upały moczę sukineczkę w letniej wodzie i wkładam na siebie mega ulgaaaa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Eh siedze w domku z dala od swojego bo on od siebie ma blizej do pracy i znów nas dzieli 120 km 😞 😞 😞 juz mi teskno i nie wiem kiedy sie znów zobaczymy a musze tu siedziec przez ta glukoze i badania przeklęte 🤨
no i powiadamiam Martusiu o zmiance 😉 jak bedziesz miala chwilke to mozesz w tabelce zmienic imionko na Aleks 🙂 narazie na to sie zdecydowalismy 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja właśnie się zbieram do mojego Świra bo w domu nie można wytrzymać..... Teraz pretensje że nie chcę zawieść mamy do reala a mam zepsuty sam. i jakby twu twu nie odpalil to tam gorki nie ma zeby z popychu odpalil. Ale co tam ona wie juz fochy 🤢 Tak więc do następnego Skarby;*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...