Skocz do zawartości

PAŻDZIERNIK 2010 | Forum o ciąży


mala31

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 42,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • gosia2301

    9748

  • Mortishia24

    6179

  • magda123

    8647

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
maluda napisał(a):
a jak bylam wczoraj na oddziale,to wiesz ładniusio w salach,lózeczna trzy gora cztery

fajnie teraz na pewno się pozmieniało trochę ja rodziłam 8 lat temu i były duze sale chociaż ja leżałam w 2 bo miejsca nie było i na noworodkach na wprost dzieciaczki leżały i tam pielęgniarki się nimi zajmowały więc było fajnie w 2 spokój tylko mój mały cały czas się darł 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej mamuski 🙂 udalo mi sie jeszcze troche przysnąc, ale obudziło mnie goraco.. 😮
z 27 stopni o 8 zrobiło sie już 34 😮 zazdroszcze wam tego wiatraka, my z mężęm całą sobotę szukaliśmy jakiegoś po sklepach ale w tych Niemczech to nic znaleźć się nie da =/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej mamusie pozyczyłam laptopa na godzinke wiec jestem 🙂od wczoraj zaczełam brac leki czuje sie ok...mały daje znac o sobie non stop 🙂a ogólnie to leze i sie nudze okropnie 😞bo nic nie robie nawet podłogi nie sprzatne niepoukładam prania jedne co to ugotowałam pyzybo na wiecej Piotr mi niepozwolił 🙂 dziekuje Wam za wsparcie jestescie kochane...witam nowa mamusie 🙂bedzie synek jaja jak sie patrzy tylko bidulek bezimienny niemozemy sie zgodzic
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Emsi cieszę sie że u cieie juz lepiej 🙂 tylko dziwie sie że nie założyli ci pessara albo coś, jak masz rozwarcie, ale wierzę, że lekarze wiedzą co robia 🙂 leniuchuj sobie ile mozesz, zreszta jest tak gorąco że nie ma sie na nic siły 😮 ja wziełam sie troche za sprzatanie i jak szybko zaczęłam tak szybko skończyłam, bo pot sie po dupie leje, nie ma człowiek siły nic robic w taki skwar 🤔
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Paulina mnie i mężowi zreszta tez bardzo sie podoba dla dziewczynki Hania 🙂 jak jeszcze nie wiedzielismy co bedzie to juz mielismy wybrane imiona Michaś albo Hania 🙂 jak Bóg pozwoli i bedziemy mieć jeszcze córeczke to na pewno damy jej na imie Hania 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Aga na szczęście jeszcze mamy trochę czasu, zeby w końcu się na jakieś imię zdecydować 😉 tylko wczoraj mąż mnie przestraszył, że w Niemczech nie odmieniają nazwiska i że mała będzie Baranowski 😮 jak chłopiec 😜

Emilko ja już chyba wole śnieg niż takie upały, zawsze można się ubrać cieplej w zime, a rozebrać w takie gorąco troche trudniej 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
cześć kochane brzuchatki 🙂 ja pierdzielne niedlugo przez ten skwar 🤨 wczoraj popadalo ale tyle co kot napłakał a dzis znów ukrop az sie dupki ruszyc nie chce 😁
Jutro wracam juz do domku wiec prawdopodobnie bede zaglądac do was częściej 🙂 wkoncu sie napiszemy znów 😆
powolutku tez juz zaczynam kompletowac rzeczy dla maluszka, bo to juz czasu coraz mniej
juz blizej niz dalej 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...