Skocz do zawartości

PAŻDZIERNIK 2010 | Forum o ciąży


mala31

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
hej dziewczyny jestem chwiliowo jak bede sie czuc tak dalej to siostra dzis mnie zawiezie do szpitala mały strasznie ruchliwy jest mam rozwarcie na palec i groszi mi wczesny poród 😞 😞 boje sie jak diabli tam pojechac.......
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 42,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • gosia2301

    9748

  • Mortishia24

    6179

  • magda123

    8647

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

i właśnie dlatego powinnaś dmuchać na zimne... Emi ja bardzo kciuki trzymam a Ty nie bój się tylko do szpitala 😉 niech zadbają o Was tak jak trzeba 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Gosiu witaj Kochana 🙂 mam nadzieje ze wszystko bedzie si czuje moje malenstwo w sobie i wiem ze Bog nieodbierze mi mojej istotki a jak w szpitalu znowu dadza mi jsakies leki prochy boje sie ze zamiast powsytrzymac to urodze rozumiesz mnie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Emilko jedź i powstrzymaj tego swojego szkraba 😉 niech siedzi u mamusi jak mu dobrze! 😉
Bedzie ok! może Cię tak tylko straszy przez te upały.. ale myślę, że lepiej pojechać; Trzymajcie się cieplutko:*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
moja psychika tego nieznosi wypaliłam sie razem z tym słoncem ,,tu w domu czuje sie bezpieczna a w tych obskórnych szpitalach tak zle traktuja i jeszcze na ciebie wine zwalaja za cokolwiek 😞dobrze ze mi te skurcze mineły i cieszy mnie to ze mały daje znac o sonbie i dobrze ze wody nieodchodza wczoraj lekarz dotykał jegio główki przy badaniu ginekologicznym,dziwne uczucie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
nie możesz się teraz poddać musisz walczyć o to żeby siedział w brzuchu jak najdłuzej wiem ze już nie wytrzymujesz tego psychicznie ale musisz walczyć dla maluszka i dla siebie wiesz że jesteś twarda kobietką uwierz w siebie i swoje mozliwości. Emilio pozytywne myślenie pamiętasz to jest to o czym zawsze mi pisałaś będzie dobrze i inaczej byc nie może.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
zapisłam teraz idz odpocznij przed wizytą jestem całym sercem i myślami z Wami będzie dobrze zobaczysz trzymam kciuki kochana i wierzę ze twój skarb jednak zdecyduje się jeszcze na pozostanie w brzuszku pamiętaj jesteś dzielną i wspaniała kobietą i nigdy się nie poddajesz teraz też się nie poddasz na pewno buziole i uściskaj brzusia od Nas
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Emilko koniecznie jedź do lekarza, ja bym się nie zastanawiała.. 😞 strasznie Ci współczuje, masz tyle problemów i teraz jeszcze to.. trzymam kciuki, że wszystko się ułoży i dzidziuś poczeka do października jednak 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ehhh... i jak tu się nie bać.. powtórzę się ale to strasznie niesprawiedliwe jest.. dzidzia powinna mieć zagwarantowane, że jest bezpieczna w brzuszku.. nie powinno się tak dziać jak się dzieje
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
jestescie kochane 🙂 czekam na siostre takze jeszcze chwile posiedze z Wami...podaje moj numer tak z jednej strony to chciałabym byscie były razem ze mna w tym szpitalu razniej by było oczywiscie bez komplikacji 🙂880098078
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
z tego stresu to nawet niewiem co spakowac 😞do szpitala???jak miałabym brac tylko na podtrzymanie to wracam do domu ale mam czutke ze ja jestem specjalnym przypadkiem dla studentów i mnie zostawia 😞a któras z was miała takie problemy z ta cukrzyca i krotka szyjka macicy???
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ehh 😉 bawię się właśnie zdjęciami;D tu mój Kuba jak sam je obiad;D

[URL=http://img707.imageshack.us/i/desktop1ti.jpg/][IMG]http://img707.imageshack.us/img707/7133/desktop1ti.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]

i po obiedzie;D
[URL=http://img19.imageshack.us/i/dsc07889f.jpg/][IMG]http://img19.imageshack.us/img19/5683/dsc07889f.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...