Skocz do zawartości

PAŻDZIERNIK 2010 | Forum o ciąży


mala31

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 42,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • gosia2301

    9748

  • Mortishia24

    6179

  • magda123

    8647

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Martuś ja osobiście tez byłam za łóżeczkiem turystycznym, ale stweirdziłam jednak że takie drewniane jest lepsze, bylismy w paru sklepach i odradzali nam stosowanie takiego turystycznego na stałe, ze nie jest dobre dla dziecka, ale to tylko moje zdanie 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Goska,pierdziel to .Pierduśnice wszędzie są.O mnie gadali w sklepiku,spotykaja sie tam babska,największe pierdy z okolicy.Kiedyś spotkalam jedną z nim ch ,a mieszka w moim bloku.Dowiedzialam sie ile mam lat,itp itd
Zaczelam chodzić pod sklepikiem tak aby dobrze mnie widzialy>podobno juz nie mają o czym gadac.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oj, żebyście wiedziały co to za babsko.. krwi mi tyle napsuje, że nie wiem... chyba sobie zrobię zdj i wrzucę na jakiś portal, np. nk i podpiszę, "żeby ludzie nie musieli już gadać";p Naprawdę... czasem to by się mogli zastanowić.. o sąsiadce to opowiadali, że już nie siedzi z tym swoim i że z innymi na impr chodzi (dziopa lat 18 urodziła w październiku). Mówiłam teściowej, że złośliwie tak pierdolą.. i co? i na moje wyszło.. fe

przejadłam się chyba.. niedobrze mi;p
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Martuś ja też myślę, że drewniane do domku lepsze 😉 takie turystyczne to ewentualnie tak na wyjazd (w końcu drewnianego nie złożysz;p)

U mnie Kuba ma drewniane, takie zwykłe, najzwyklejsze 😉 Jak miał pół roku to mu kojec kupiłam (coś jak to łóżeczko tylko kwadratowy, większy - teraz mamy pudło na zabawki z niego bo Kuba niezbyt za nim przepada;p
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Agula,fajne lożeczko,ta szufladka tez sie przyda.A ja mam tradycyjne,drewniane,jasne z baldachimkiem.Musiala m pod melble,bo maly na razie bedzie z nami w pokoju.Chlopaki mają swoje,a mam tylko 🙂 trzy,do tego dokupie komode w tym samym kolorku 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maluda z największą przyjemnością bym to zrobiła.. ale co wtedy wymyśli i puści w tłumy?? poklnę trochę i mi przejdzie. a babsztyl i tak gadać będzie.. z zazdrości tak chyba gada (nie lubi swojej synowej, też by wnuka chciała a ona na karierę na razie stawia) a drugi syn - wieczny luzak... cała rodzinka jebnięta
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...