Skocz do zawartości

PAŻDZIERNIK 2010 | Forum o ciąży


mala31

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Gosiu to naprawde nie fajne ja czasem mam takie uczucie jakby mnie tez tam cos strzykalo wmawiam sobie ze to maly tam kopie i takie uczucie ale tak naprawde to sama nie wiem i tak jak mowisz tez zostalam sama tylko z tesiocwa i 11-letnia siostra mojego Łukasza wiec nawet jakby cos sie dzialo to tylko ja prawko mam a do najblizszego lekarza 20 km 🤨 obysmy sie jakos trzymaly bo jak tak dalej pojdzie to wie wykonczymy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 42,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • gosia2301

    9748

  • Mortishia24

    6179

  • magda123

    8647

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Buziole Martusiu i odpoczywaj 🙂
A Julito trzeba jakoś wytrzymać już blizej niz dalej 🥴 kurde paluchy bolą mnie od tego kłucia 🤔 ale mojemu synkowi glukoza strasznie smakowała tak tam skacze od rana ze przestać nie może mój słodki chłopak 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Gosiu damy rade 🙂 musimy innej opcji nie ma no a moj maluszek juz tak leciutko nie kopie teraz jak zasadzi to az boli hihi daje czasem w ciagu dnia znac o sobie ale najbardziej to buszuje wieczorem i z samego rana budzi mame o 6 haha maluszek kochany 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dopiero przede mna narazie mialam tylko ten z palca robiony a ponoc teraz do picia zobaczymy jak to bedzie.. ja tez Gosiu bede mykac cos zjesc jakas zupke mniam 🙂 i pozniej znow walnac sie przed wiatrak i czekac do 20 zeby muc sie wylonic na dwor hehe milego i znosnego dzionka kochana buziaczki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej mamuśki!
Widzę tutaj nie najciekawsze wiadomości - trzymajcie się dziewczyny mocno i nie wypuszczajcie dzieciątek jeszcze!!:* Wiecie, aż się zaczęłam bać.. Mam wizytę za 2 dni - niby moim zdaniem nic się nie dzieje, ale jak się tak naczytam to...

My spaliśmy dzisiaj do 9.50 😉 Kuba jak już się wyspał wstał w łóżeczku i rzucił takie oburzone "Mamo!" - bo właśnie od 2 dni mówienie mama nie sprawia mu trudności i robi to tak często jak kiedyś "tatami" rzucał;D co mnie oczywiście bardzo cieszy;p
Wybraliśmy się dziś na ten upał do miasta (mus to mus niestety), wróciliśmy umęczeni, zrobiliśmy obiadek (dobrze, że mój brat przyszedł to nakarmił Kubę a ja mogłam gotować dla Grzesia 😉 - bo nie wiem co mi dzisiaj odbiło ale wstałam z myślą, że dzisiaj to ja będę gotować;D). Kuba zasnął dopiero o 15.30 więc mam chwilę spokoju;D gorzej będzie wieczorem bo raczej spać nie będzie chciał;p Poszalejemy najwyżej trochę dłużej;D

A tak w ogóle to jest któraś może?? 😉 czy prażycie się w słonku?? 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej dziewczyny 😘 lez wiadomosci po weekendzie cholera jasna :/ mam nadzieje ze wszystko bedzie okej do pazdziernika juz niedaleko 😘 😘 mnie ten upal tez dobija na szczescie dzis dalo sie wytlumaczyc marcelowi ze slonko parzy i nie mozemy isc na plac uffff 🙂 mlody jak zaczal szalec o 5:10 rano to z przerwami skonczyl o 10 😁 😁 a potem o 12 znow mial "jazde" alez sie usmialam sama do siebie 🙂 🙂 🙂
Gosia moim zdaniem cukie masz w porzadku 🙂 ale zecie nie naciagalo to gratuluje widocznie wszystko zalezy od smaku 🙂
Julciu i Martusiu milo poczytac co u was bo tak mi was brakuje przez to ze (nie zeby specjalnie)ostatnio nas zaniedbujecie 😘 😘 😁 😁
Gosiu czesc kchana a co upichcilas ciekawego??:bo ja tworze kurczaka z piekarnika 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mortishia24 napisał(a):
No to super kurde ja bym chciala cos z tymi klakami zrobic jakies pasemka albo cos ale jakos mi pomyslu brak i kasy troche szkoda 😜

no ja tez już jak mamut wyglądam więc przeżyję jakoś te 15 euro 🙃jeszcze fajnie bo przyjedzie do mnie do domu więc ja nie musze się smażyć na tym słońcu 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mortishia24 napisał(a):

Gosiu czesc kchana a co upichcilas ciekawego??:bo ja tworze kurczaka z piekarnika 🙂


Martuś dzisiaj dla Kubiego smażone ziemniaczki z "misiowym ogródkiem";p gotowana marchewka i parzony pomidor;p
A dla nas;D spaghetti;D sos pomimo, ze ostry wyszedł dość mi się udał (przyprawiając go zapomniałam próbować;p) - dzisiaj postanowiłam zrobić go z pomidorów a nie ze słoika;D

Kub mi dalej śpi 😉 pewnie go musze budzić niedługo bo wieczorem zwariujemy;p
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gosia2301 napisał(a):
Mortishia24 napisał(a):
No to super kurde ja bym chciala cos z tymi klakami zrobic jakies pasemka albo cos ale jakos mi pomyslu brak i kasy troche szkoda 😜

no ja tez już jak mamut wyglądam więc przeżyję jakoś te 15 euro 🙃jeszcze fajnie bo przyjedzie do mnie do domu więc ja nie musze się smażyć na tym słońcu 🙂


Dziewczyny na fryzjera nie żałujcie;D ja ostatnio miałam dylemat czy pójść i płacić tyle.. ale nieżałuję;D nic tak humoru nie poprawia jak fryzjer..;D i zakupy;p
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no moj dzis zaczal "jazde" o 5:10 jak sie konrad do pracy zbieral 😁 😁 i tak z przerwami do 8 szalal potem przyszlam do Melka to od za dwadziescia dziewiata do 10 szalal jak porabany 😁 😁 😁 w poltorej godziny naliczylam okolo 33 kopniakow 😁 bo wiecie co mi zaczyna liczenie ruchow wchodzic w lkrew 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...