Skocz do zawartości

PAŻDZIERNIK 2010 | Forum o ciąży


mala31

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Martuś firme Drewex odradzają, mówiła nam babka w sklepie że bardzo się okleina niszczy oi rzeczywiście to lózeczko u nich na sklepie całe pośrupane było a przeciez tam tylko ludzie je dotykaja a nie uzywaja. Polecają firme BAJANEX np cos takiego tez mi sie podoba http://allegro.pl/item1100934369_lozeczko_dzieciece_bajanex_julka_9_kolorow.html
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 42,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • gosia2301

    9748

  • Mortishia24

    6179

  • magda123

    8647

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Maluda a wiesz co jest najlepsze? Ja wiem która to pod warunkiem, że widzę ją w towarzystwie któregoś z synalków;p Tak to jej nawet dzień dobry nie mówię bo nie poznaję babska.. Kurdę mieszkam tu od 1,5 roku i nie mogę się tych pieprzonych sąsiadów nauczyć;p;p hehe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no to sraj to.Nie musisz sie wszystkim dupnym paniom kłaniać,a jak babe zobaczysz to zignoruj.Mieszkam u nas ponad 20 lat i jak ktoś do mnie mowi wiesz ,a ta to czy tam to,to z gory mowie,ze nie wiem o kim mowi i nie jestem zainteresowana.Dlatego moze mam tylko jedna prawdziwą sąsiadke,z ktora od początku jesteśmy w dobrych stosunkach,a reszta to na Dzien Dobry,co slychac..a tak ,ja juz lece
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja z sąsiadkami nie rozmawiam w ogóle.. pierwsza, że stare druga, że plotkary... Teraz coś ostatnio z jedną taką dalszą kontakt złapałam (mamy syneczków z 3-tygodniową różnicą wieku) i czasem z drugą (też ma malutkie dziecko).. a tak to jak nie wyjdę trochę dalej to nie ma do kogo się odezwać.. nie - jest do kogo nie ma po co..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Sorki dziewczyny że ja tak... Pojawiam się i znikam...
ale rozumiecie... właśnie od Majki wracam pospała na mamy brzuszku 3h. to teraz i mamie będzie się spokojniej spało i małej pewnie też 🙂
Co tam u was jak wasze brzuszki??? bo ja ostatnio do tyłu jestem...
Maluda... pisałaś coś o jakimś poście?! O czymś pod tytułem Majeczka...??? Nie zbyt skumałam... 😉
Zresztą jak mi upał w czache walnie to nie kumam nawet jak się nazywam... 😉
Ojjjj... męczy pogoda męczy...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kamilko
wchodzisz tak jak do nas na forum o wszystkim
potem wejdz na strone 2 jest wątek dla Majeczki,tam są posty od forumowiczek dla Ciebie,męża i majeczki gratulacje.

Nowy wątek zaczyna sie od ...Majeczka...

masz tam pare stron do nadrobienia 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...