Skocz do zawartości

PAŻDZIERNIK 2010 | Forum o ciąży


mala31

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 42,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • gosia2301

    9748

  • Mortishia24

    6179

  • magda123

    8647

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Hej laseczki;D a ja się już do upałów powoli przyzwyczajam 😉 nawet ból brzuszka minął 😉
rANO POSZLIŚMY Z kUBKIEM NA MIASTO - EFEKT - NOWA SUKIENKA W SZAFIE MAMY:d Mąż mi głowę urwie jak sie dowie, że znowu coś sobie kupiłam;p ale tak imieninowo się rozgrzeszam;D

A teraz uśpiłam młodego i pewnie muszę nad obiadem pomyśleć.. a powiem Wam wcale mi się dzisiaj przy garach stać nie chce;(
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gosia właśnie ostatnio za często sobie tak humor poprawiam;D ale nie mogłam się oprzeć;p
Najlepsze, że kiedyś na takie ciuchy patrzeć nie mogłam - tylko czarny i czarny - a ostatnio;p szał;p lepiej mnie do sklepów nie wpuszczać;p

Kurde.. ja nie wiem nawet co w lodówce mam;p jarzynowej to pewnie nawet nie ma z czego zrobić (poza tym nie umiem;p) a zjadłabym chętnie;p
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hehe, jakie lata, do początków sklerozy to Ci Gosiu jeszcze hoho duuużo brakuje 🙂 a z imionami to wiem jak jest, też miałam problem żeby zapamiętać wasze na początku 😉 zwłaszcza tych dziewczyn, które nie maja w niku nic z imienia 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
GoGr napisał(a):
Gosia właśnie ostatnio za często sobie tak humor poprawiam;D ale nie mogłam się oprzeć;p
Najlepsze, że kiedyś na takie ciuchy patrzeć nie mogłam - tylko czarny i czarny - a ostatnio;p szał;p lepiej mnie do sklepów nie wpuszczać;p

Kurde.. ja nie wiem nawet co w lodówce mam;p jarzynowej to pewnie nawet nie ma z czego zrobić (poza tym nie umiem;p) a zjadłabym chętnie;p

kupuje się mrożone warzywa i sru do zupy i gotowe 😁 ja kupiłam mrożoną zupę bo za gorąco na stanie w kuchni a tak szybko zdrowo i pożywnie 😁 a zresztą chłopów nie ma to ja nie potrzebuję wymyślnych obiadów 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Czesc kochane brzuchole 🙂 🙂
Jak tam wyspane?? Bo mnie moj maly terrorysta obudzil po 2 a potem po 4 na siusiu tak mi skakal po pecherzu 😁 alez mialam dziwne sny o porodzie az szkoda gadac i potem rano mialam schiza bo prawie do 11maly nie skakal mimo ze zjadlam sniadanie ehh co my sie mamy z tymi naszymi bablami w brzuszku 🙂 🙂 Teraz juz szaleje na calego ale zauwzylam ze tylko jak mi jest chlodniej a jak sie ze mnie "leje" to chyba spi 🙂 ja juz bylam dzis na placu ale doslownie 20 minut i wiecej nie wyrobilam przekupilam Melka lodami i wrocilismy do domu bo przeca idzie zdechnac na tym sloncu
MArcel szaleje z krzeslem plastikowym tylko czekam az w leb zarobie bo siedze plecami do niego 😁 😁
Kamilko Maja jest po prostu przecudowna a jakie ma wloski dlugie juz ja cie kreceee maly sliczny cud doslownie 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Paulinko musisz midac namiary do tabelki 😜 jesli chcesz oczywiscie bo dzis bede ja aktualizowac wieczorkiem 🙂
Kamilka jak bedziesz o musiz mi jeszcze MAjeczki centymetry podac to bedzie i waga i dlugosc gwiazdeczki 😉 a wogole to ja bym byla za tym zeby Gosie i Age tez tu wpisac bo przeciez one i tak sie moga rozsypac w pazdzierniku 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Więc dane: będziemy mieć dziewczynkę, planowaną datę porodu mam na 27.10, a co do imienia to wstępnie jest Lena ale baaardzo prawdopodobne, że będzie inne 🙂 mąż od samego początku upiera się żeby była Zuzia :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gocha mi tu nawet z takimi przepisami nie wyskakuj;p ja sobie tak wmówiłam, że nie umiem gotować, że to też jest za trudne;p A tak poważnie to straszny burdel przy gotowaniu robię i chyba dlatego tak uciekam od tej czynności;p
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A zapomniałam Wam powiedzieć - Kub wczoraj sam zasnął, przebudził się lekko jeszcze zanim się położyłam więc dałam mu herbatkę i do rana się już nie obudził 😉 kochany smyk;D

A Martuś kochana 😁 jeśli tylko chcecie nas w swojej tabelce to będzie nam baaardzo miło;D:*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mniammm Gocha zabije cie teraz mi sie marzy taka bagietka z maslem czosnkowym w kauflandzie sa takie pyszne a dzis akurat bedziemy jechali na zakupy to sobie kupie mmmniamm az mi slinka cieknie na sama mysl 😁 😁
aha wiecie co tesciowa chyba zostawi nam samochod do pazdziernika 🙂 🙂 a oni z tesciem gdzies za dwa tg jada do siebie do gorzowa bo stwierdzili ze po gorzowie i tak jezdza tramwajami i autobusami bo mja znizki dla emerytow 🤪 🤪 zobaczymy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No mi się Martuś też zamarzyła;D na szczeście jeszcze jedna w zamrażarce była;D
W ogóle to nawet nie wiesz jaka szczęśliwa byłam jak odkryłam te bułki w tesco;D lidla tu u nas nie ma a wcześniej tylko tam mogłam je znaleźć;p Czekam sobie spokojnie na tę bułkę, w brzuchu już kiszki marsza grają, idę sprawdzić.. A TU OKAZAŁO SIĘ, ŻE WŁOŻYŁAM JĄ ALE ZAPOMNIAŁA PIEKARNIK WŁĄCZYĆ 😜 Głupota nie boli;p

A na obiad zrobię rosołek z makaronem;p;D Młode ziemniaczki, brokuły, kalafior, jajko i może jakieś mięsko 😉 nie chce mi się kombinować;p
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...