Skocz do zawartości

PAŻDZIERNIK 2010 | Forum o ciąży


mala31

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 42,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • gosia2301

    9748

  • Mortishia24

    6179

  • magda123

    8647

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Ja to się w ogóle przestraszyłam dziś.. bo poszłam na siusiu patrzę a tu śluz taki jakby brązowawy.. naczytałam się tu o Waszych dolegliwościach i masakra.. ale to tylko trochę i potem już normalny.. więc chyba nie ma się czym martwić??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jak narazie, odpukać, wszystko w porządku i czuje się bardzo dobrze 🙂 Pierwsze trzy miesiące były ciężkie, bo bez przerwy mnie mdliło, ale na szczęście nie wymiotowałam 🙂 I przez 2 tygodnie, dzień w dzień miałam migreny 😠 a teraz jedynie czasem plecy mnie pobolewają, puchne i słabo mi się robi od ciepła, ale to tak jak każdej z nas 🙂
A w czwartek kolejna wizyta u lekarza 😁

Witaj Kamilko 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Majeczka urodzona 18czerwca 710 gram sliczna i zdrowa.Gratulacje i pozdrowienia dla jej wspanialych rodziców przez maluda [Strona: 1 2 3 4 5]

kurde nie moge skopiowac tego linka

Kamilko wchodzisz na Forum o wszystkim..my jestesmy na 1 stronie czyli PAŻDZIERNIK 2010 ,a Majeczka jest na str 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Paulinko podobno jak kobieta ma mdłości w ciąży to dziecko jest w późniejszym swoim życiu inteligentniejsze;p
Ja tak puchłam w pierwszej ciąży.. no ale w lipcu miałam 9 m-c 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
jesli sie powtorzy,to śmigaj gosiu prosto na oddzial,chyba ze w dzień to do poradni.Ja mialam tak na poczatku i lekarz powiedzial,ze jak cos takiego sie zdaży to natychmiast zglosić sie do szpitala.Wiesz,ja akurat to bylam pod szczegolnym nadzorem ze względu na ilośc wiosenek 🙂.Diagnoza to poronienie zagrożone,no i jestem na L4.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm.. ale to było tak lekko brązowawe.. w sumie bardziej brązowe niż żółte, ale niewiele.. nie wiem co o tym myśleć.. na szczęście wizyta niedługo = zapytam dla świętego spokoju 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Takie mam już długie włoski... 🙂

[URL=http://img819.imageshack.us/i/p7040007.jpg/][IMG]http://img819.imageshack.us/img819/7849/p7040007.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
[URL=http://img411.imageshack.us/i/p7110049.jpg/][IMG]http://img411.imageshack.us/img411/6925/p7110049.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Maludo też miałam diagnoze poronienie zagrożone, bo na samym początku ciązy miałam torbiela wielkości 8 cm, ale na szczęście do 3 miesiąca się ładnie sam wchłonął 🙂

Gosiu tutaj we wrześniu w zeszłym roku były takie same upały jak teraz, więc już się boję co to będzie w 8-9tym miesiącu 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maludko pobolewa mnie czasem - ostatnio też niestety.. no ale ja mam pół dnia na rękach mojego 12 kilowego klocka;p Mam nadzieję, że wszystko będzie w porządku 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...