Skocz do zawartości

PAŻDZIERNIK 2010 | Forum o ciąży


mala31

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 42,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • gosia2301

    9748

  • Mortishia24

    6179

  • magda123

    8647

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
eeeee no cos Ty my tutaj cały czas czekamy na nowe mamy tylko powiem ci szczerze mamy zaglądają kilka razy a później cisza i dlatego jesteśmy cały czas w tym samym gronie 🙂 Bardzo nam miło i zaglądaj do Nas codziennie zobaczysz wtedy czas szybciej leci 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
27 lipca będzie rok jak wyjechaliśmy z Polski, wiec już troche jest 🙂 a wyjechaliśmy na 2 tygodnie na wakacje do wtedy jeszcze mojego narzeczonego rodziny i stwierdzilimy, że zostaniemy 🙂 prace znaleźlismy szybko i jakoś nam się układało 🙂 a w lutym dowiedziałam się że jestem w ciąży i okazało się, że dla mnie już pracy nie ma.. wiec praktycznie od kwietnia siedze prawie całe dni sama.. dzidzia będzie pierwsza, ale w ciąży jestem drugi raz, rok temu w lutym poroniłam..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
oj ja tez siedzę w domu od ponad roku i już bzikuje i też jestem mamą aniołka. No ta ja nie widzę innego wyjścia musisz się przyłączyć do naszego plotkowania 😁 o wszystkim i o niczym czasami o dupie marynie gadamy ale przynajmniej wesoło 😁 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Innego wyjścia nie widze, nawet jakbym miała nic nie pisać to i tak nie przestałabym czytać, tak się już wciągnęłam 🙂 i za każdym razem jak któraś z was napisze jakąś wesołą wiadomośc to siedze i się uśmiecham, humorek mi się poprawia a jak coś się złego dzieje, to płakać aż mi się chce czasami i potem siedze i myśle i wchodze na forum co chwile żeby sprawdzić co tam słychać 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
My mamu okna sypialni na las, więc od much nie możemy się uwolnić.. Mój Filip lata z łapką co chwile ale to i tak nic nie daje bo zaraz na nowo ich nawlatuje.. A wieczorem to staramy się nie zapalać światła bo tyle tego naleci, że spać nie można 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Pilar89 napisał(a):
My mamu okna sypialni na las, więc od much nie możemy się uwolnić.. Mój Filip lata z łapką co chwile ale to i tak nic nie daje bo zaraz na nowo ich nawlatuje.. A wieczorem to staramy się nie zapalać światła bo tyle tego naleci, że spać nie można 😮

ja też mam park koło bloku i pełno cholerstwa latającego 🤢 Hej Agula 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pilar - to masz tak jak ja na początku;p też właziłam i czytałam a głupio mi się było odezwać.. a teraz stwierdzam, że nie ma to jak pogadać ze "swoimi";p bo kto Cię lepiej z4rozumie??

Kurde.. a propo bolących brzuchów to mnie też coś łapie.. ale takie tępe bóle jakbym miała kolkę z jednej i drugiej strony.. tylko skąd kolka?? i w ogóle od tej pogody to taka wymięta jestem.. łeb mi pęka:/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...