Skocz do zawartości

PAŻDZIERNIK 2010 | Forum o ciąży


mala31

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
KAMILKO dzieki za wiadomośc,ciągle czekamy na nie.To WIELKA radośc,ze z malą dobrze.Wszytki brzucholki i nie tylko bo mamuśki z FORUM trzymamy za Was kciukasy.
ZAJRZYJ NA SWOJ NOWY WĄTEK,KTORY JEST POSWIĘCONY MAJCE.tam dziewczyny z brzuszka też sie do Was odezwały. Wątek zaczyna sie od Majeczka...

Pozdrawiamy gorąco

Ps Jest cos takiego jak łuska kakaowa,pije sie z niej wywar z mleczkiem,to podnosi pokarm,sprobuj kochana.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 42,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • gosia2301

    9748

  • Mortishia24

    6179

  • magda123

    8647

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
wITAJCIE LASECZKI

kiedyś poruszylyście sprawe zaparć,to nieprzyjemna sprawa sprawiająca nam wiel przykrości.Pislalam Wam,ze pije Activie i to mi bardzo pomaga.Teraz jak mam problemy z cukrem,moge tylko pić naturalna,owoce mam ograniczone do 15o gr dziennie,soków tez zabronili,bo tam sama chemia.Zaczęł sie znow kłopoty.Moja polóweczka..wkurzył sie i zaczął robić mi soki sokowirówką.Balam sie pić,booo TEN cukier.Dziewczyny żadnego cukru,nie czuje juz głodu,a TE problemy wogóle poszły na bok.Fakt,ze wypijam trzy kubeczki soczku dziennie.Jaka pychotka,ile radości i koniec problemow z zaparciami.Activie moge odstawić i kaska zostaje i witaminki w brzuszku.POLECAM
Moj soczek,to więcej marchewki,troszke jabluszka i troszke buraczka.Mniammmm Buraczek na krew!! 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hop hop jest tu ktoś? Witam brzusie właśnie przyczłapałam z laboratorium a poszłam o 8 rano 😲 huraa jestem już po teście na obciążenie glukozą 😁 a teraz tak szczerze może jestem głupia ale nawet mi smakowało żadnych odruchów wymiotnych nie miałam i dało się spokojnie wypić ☺️ myślałam ze gorzej będzie 😁 😁 😁 nawet zaraz po zmierzeniu podali mi wynik przed piciem 84 po godzinie 153 a po dwóch 105 ja się tam na tym nie znam ale chyba dobry wynik i tu prośba do Naszej cukróweczki Maludy obejrzała byś fachowym okiem czy coś jest nie tak proszę 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej babeczki, tez was wykancza tak ten upal? az czlowiek nie wie co ze soba robic.. myslicie ze sa jakies przeciwskazania zeby popluskac się w jeziorku w naszym stanie czy smialo mozna bo ja mam lekkie obawy a zdalo by sie pomoczyc...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej Julito myślę że jak chwilę się popluskasz to nic wielkiego się nie stanie tylko chodzi o to żeby nie przebywać cały czas na słońcu tylko w miarę zacienionym miejscu jak tylko dobrze się czujesz to możesz się popluskać 🙂 jak tam samopoczucie?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A tak ogolnie co u was slychac? Tez macie omdlenia w ten upal bo mnie juz raz dopadlo;( az zdretwiala mi twarz i ręce no ale narazie wszystko jest w porzadku 🙂 tylku brzuszek coraz czesciej twardnieje... teraz bede miala wizyte u gina wiec zobaczymy co mi powie 🙂 mam nadzieje ze u was wszystko w porzadeczku kochane 🙂
Kamilko super ze z malenka wszystko dobrze 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mnie tez ten upał dobija 🤨 no ale staram się nie wychodzić przed wieczorem z domu więc w miarę jeszcze się czuję 🙂 a pisałam byłam dzisiaj na glukozie i niedawno wróciłam a tak to raz lepiej raz gorzej z samopoczuciem ale nie ma co narzekać 🙂 omdlenia mi się nie zdarzają ale za to duszności tak jak u Ciebie 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jula ja nie wiem czy przypadkiem to nie było powodem skarócenia mi się szyjki macicy;/ Kąpałam się w zimnym jeziorku a parę dni później taka diagnoza u lekarza a nic konkretnego nie robiłam żeby się przemęczać. No i na to stawianie się brzuszka uważaj bo to bardzo niebezpieczne mi się stawiał często i widzisz jak to się skończyło
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No teraz więcej czasu poświęcam na leżenie i odpoczywanie no i za dwa tyg kolejna wizyta ale szczerze boję się jej bardzo że znów trafię do szpitala pfuuuuuuu pfuuuuuuuu 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
nom te dusznosci to masakra, Gosiu a lekarz nie mowil czy wynik prawidlowy glukozy? czy dopiero pozniej z wynikami do niego? Martus a co dokladnie się stalo? nawet nie wiemdzialam ze wszpitalu bylas 😞 ehh wszystko przez to ze nie miałam dostepu do neta;/
mi sie teraz strasznie napina brzusio przewaznie wieczorem bolec az tak nie boli jak wezme nospe to przechodzi.. ja jeszcze w jeziorku jako tak nie plywalam tylko sie pomoczylam do pasa, aj nie wiem zapytam lekarza jak pojde czy widzi jakies przeciwskazania...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HEJ BRZUCHATKI 🙂

DOSTAŁAM ESKA OD EMILKI-EMSI :

MAM SKIEROWANIE NA PATOLOGIE 😞 ROZWARCIE NA PALEC I GROZI MI PRZEDWCZESNY PORÓD 😞

ZADZWONIŁAM DO EMILKI I POWIEDZIAŁA MI ŻE NIE MOŻE NIC ROBIĆ A DO SZPITALA NIE PÓJDZIE BO NIE MA Z KIM DZIECI ZOSTAWIĆ 😞 MUSI LEŻEĆ PLACKIEM I NAWET PALCEM NIE MOŻE RUSZYĆ 😞

KURCZE ŻEBY I ONA TERAZ NIE URODZIŁA 😞

POZDRAWIA WAS SERDECZNIE I JA RÓWNIEŻ 😘 😘 😘 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Gosiu napewno wszystko bedzie w porzadku z ta glukoza 😉
kurcze a ten upal to fatycznei nas wykonczy obysmy wszystkie przedwczesnie nie porodzily bo ten upal tylko temu sprzyja;/ ;( oby Emilka sie trzymała a napewno wszystko bedzie dobrze
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
naprawde;/ az wkurzajacy jest to ze zadna z nas nie moze spokojnie przejsc tej ciązy tylko same trudnosci nas soptykaja jak narazie jak jest dobrze to chwile a jak juz sie rzuci to wszytsko naraz;/ 😠 😠 ajj 🤨
no a mnie jeszcze tylko 3 dni dzielą od studnioweczki 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NO JA NIE WIEM GOSIU JAK TAM U NIEJ JEST 😞 MUSI LEŻEĆ A PRZY DZIECIACH TRZEBA PRZECIEŻ CHODZIĆ A SZCZEGÓLNIE PRZY MARTUSI 😞
LEKARZ BADAŁ JĄ GINEKOLOGICZNIE TO POWIEDZIAŁ ŻE CZUJE GŁÓWKĘ 😮
TRZEBA TRZYMAĆ KCIUKI 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...