Skocz do zawartości

PAŻDZIERNIK 2010 | Forum o ciąży


mala31

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 42,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • gosia2301

    9748

  • Mortishia24

    6179

  • magda123

    8647

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Hej kobietki 🙂 a ja pomidorowke wlasnie robie bo niedawno wrocilam od marcelka wiec na szybko cos 🙂 moj jedzie dzis na mecz polska-niemcy w siatkowkke do katowic to go na glodniaka ie bede puszczac heheh bo nie bedzie mial sily wieczorem o ile zis wroci 😁
gosia a jakiez ty witaminy bierzesz ze stowke zal=placilas auuc
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a wiesz Marusiu tak sobie czytam poprzednie stronki i chichram sie jak piszecie o wypicu glukozy i tych pomiarach.Kużwa to jest pikuś z tym co ja teraz przechodze ale da sie jakoś wytrzymać ,choc to żarcie mnie dobija.Najbardziej brak mi owocow,ktore nie moge jedśc do woli.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Martuś spadam.Ide na maly spacerek,bo ten z rana byl nieprzyjemny 🙂 bylam u cukrowek na badaniu krwi.Zrobilam sobie wycieczke do Zabrza i tam kupilam pysznusi żytni chlebek.Jasna dupa to cholerstwo musialo mieć domieszke mąki pszennej ,bo cukier tak mi po sniadaniu skoczyl,ze sie zalamalam.masakra,ale coż bujają w tych piekarniach zeby tylko sprzedać...bancwoły 🙂
No to narka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
CZEŚĆ KOCHANE 🙂 JAK ZNOSICIE UPAŁY?! JA CHOCIAŻ JUŻ BEZ BRZUSZKA TO KIEPSKO... TU DZIŚ MAMY 38STOPNI 😞 MOŻNA ZDECHNĄĆ... 😉 PRZESZŁAM SIĘ PO DEPTAKU A TERAZ PADAM NA MORDKĘ... Z MOJĄ MAJKĄ JUŻ JEST DOBRZE ALE PRZEZ OSTATNIE 3DNI TO NAM TAKIEGO STRACHA NAPĘDZIŁA ŻEEE...... NIE DA SIĘ OPISAĆ 😞 NIE CHCIAŁA ODDYCHAĆ I W OGÓLE WSZYSTKO ZACZEŁO SIĘ KOMPLIKOWAĆ... DOSTAŁA KREW I MASĘ LEKÓW TERAZ JUŻ JEST DOBRZE 🙂 ALE JA PATRZEĆ NIE MOGĘ... JAK JĄ PRZEWIJAJĄ NAWET... TAK... BEZ UCZUCIA 😞 TAK TĄ MOJĄ KRUSZYNKĄ SZARPIĄ... PEŁNO TYCH ZASTRZYKÓW KROPLÓWEK I TE JEJ BIEDNE OCZKA... 😞 DZIŚ JUŻ MAMY 3TYGODNIE 🙂 OBY CZAS ŁASKAWIE LECIAŁ BO JA JUŻ CHCE JĄ W DOMKU 😞 POZDRAWIAM WAS SERDECZNIE WAS I WASZE BRZUSZKI 🙂 MIŁEGO DNIA BUZIAKI 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej na ciebie tu zawsze mozna liczyc 😁 ja wrocilam po poludniu od Melka zrobilam obiad pojechalam do pracy zawiezc l4 w powrocie zrobilam zakupy wrocilam powiesilam pranie a teraz obzeram sie pomidorowka i czeka na mnie pyszna czekolada Nussbeisser uwielbiamy ja z malym 😁a ty co tam porabiasz? czemu ci sie chcialo plakac?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...