Skocz do zawartości

PAŻDZIERNIK 2010 | Forum o ciąży


mala31

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 42,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • gosia2301

    9748

  • Mortishia24

    6179

  • magda123

    8647

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
o na reszcie brzuszki się pojawiły 🙂 Hej Pilar jak samopoczucie dzisiaj? Dario kochana jak tam Bartuś kopie mamusię pod żeberkami 😁 Marta się nie odezwała odkąd do Was napisałam później doładuję konto to napiszę do Niej sms-a A Kamilka jak ostatnio nas odwiedziła to mówiła że z Majeczką wszystko dobrze 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Zdjęcia nie wiem czy dostane, na ostatniej wizycie lekarz powiedział, że na każdej kolejnej będzie nagrywał filmiki dzidzi i robił zdjęcia i że pod koniec ciąży dostane płytke i wywołane zdjęcia, ale zobaczymy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mam info od Marty cytuję:biorę lekarstwa fetenerol i luteinę na razie lekarz powiedział że nie jest źle tylko muszę na siebie uważać bo ta szyjka mi się skraca niedługo wyjdę .
Pozdrowiałam i ucałowałam Martę i Tymka od Nas tak więc Marto czekamy na Was 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Z Bartusiem 'wszystko dobrze' zmierzyć sie go nie da bo taki ruchliwy jest 🙂
ja jedynie co mam problemy z toaletą bo mam takie dawki magnezu że wczoraj już płakałam prawie bo tak walcze każdorazowo jakieś 1.5h miałam brać dodatkowo xenne ale nic nie daje cóż jakoś musze dać rade :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej ponownie 🙂 🙂 kosiarte umyslow obudzili mnie o 7 zjadlam sniadanko, wypilam neske i mnie zmiotlo dalje spac a teraz czas na szykowanko i do Melka na 12 a Aleks od rana rozrabia w brzuszku i co wlaczamm nagrywanie na aparacie to przestaje skubaniec jeden 😜 😜
Daria nosek pewnie bedzie sliczny ja tez slyszlam ze u jakiejs tam znajomej wychodzil duzy na usg a potem jak sie mala urodzila to byl normalny a kumpela juz sie schizowala ze po niej bedzie miala taka skocznie 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...