Skocz do zawartości

PAŻDZIERNIK 2010 | Forum o ciąży


mala31

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 42,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • gosia2301

    9748

  • Mortishia24

    6179

  • magda123

    8647

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
U mnie już dobrze... skończyło się na niedokrwistości itp. jestem nieco wyczerpana...nie ma to jak upały w szpitalu gdzie dla bezpieczeństwa nie ma klamek... ale zdolniacha ze mnie i otwierałam okna nam łyżką XD biedna połamała się ale spełniła swoją rolę... dużo kroplówek, zastrzyków w pośladek, tabletek, KTG oraz monitorowanie echa serduszka aniołka co 4 godziny (brrr...pobudka o północy, 4 rano...nie dało się wyspać)...a największym upiorem były Komary.Wiem, że będę miała synka 🙂 Na dzień dzisiejszy waży 870 gramów. Zalecenia lekarza: dieta lekkostrawna, diphergan, ascofer... i test glukozy za 2 tygodnie 85 g.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo dzisiaj brzuszki nie wiedzieć czemu leniuchują;p
Monia to dobrze, że już dobrze 😉 tak trzymać zdrowieć i do domu;D
A co do zdj które wkleiłaś - jaka sweet różowa piżamka;D hehe pogłaskaj brzusio ode mnie 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o ja też bym poleniuchowała;p a tu nic na razie;p nie da się przy Kubku;p
chociaż godzinkę dzisiaj poleżałam na słoneczku koło Kubunia 😉 On chlapał się w baseniku a ja do słonka się wystawiłam;p Przy okazji robił mi prysznic więc całkiem przyjemnie było 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze sie juz czuje, biore leki, oszczedzam sie wiec jest good 😉 Bylam wczoraj na USG 4d i lekarz pomierzyl mojego Skarba poobserwowal i wszystko oki a jaki ladny jest tak a ma buzie slodka ze szok 🙃A ten nosek taki po mnie kraglutki i caly cZas sie rusza nie dalo sie go uchwycic i caly czas pakowal palce do buziaka 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej cioteczki kochane
Emilko no to lez kochanie i zobaczysz ze wszystko bedzie git 🙂 trzymam mocno kciuki i caluje
martusiu kochana za Ciebie tak samo i ciesze sie ze jest okej 😘
monika niezly photoshoop trzymaj sie w tym SZPITALU w sali nr 3 😉
Gosia normalnie dumna pewnie jestes jak nie wiem ze masz takiego malutkiedo madrale co juz sam probuje jesc cudasnie naprawde 🙂
yy co ja to mialam jeszcze napisac czytalam przed chwila i juz ie pamietam ahh ta skleroza 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Martuś super że już Ci lepiej 😉 Pozdrowiłaś synusia od ciotek forumowych??:P

Gosiu nawet nie chcesz wiedzieć jak wygląda kuchnia po Kuby samodzielnym jedzeniu 😉 Ale słodki taki przy tym, że szok! 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...