Skocz do zawartości

PAŻDZIERNIK 2010 | Forum o ciąży


mala31

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 42,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • gosia2301

    9748

  • Mortishia24

    6179

  • magda123

    8647

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Gosiu mi lekarz powiedział, że ten ból plecków jest spowodowany 2 rzeczami:

- nagły przyrost ciała [(zwłaszcza kiedy byłaś szczupła i nigdy przedtem tyle nie ważyłaś)tak jest u mnie...] - ruchy maluszka jeżeli jest już skierowany buzią do twoich plecków... ( w brzuszek się odbija ale kopie w kręgosłup)

Mnie ostatnio tak bolał kręgosłup, że na dworze 2-óch kroków nie mogłam zrobić... koszmarny ból - na szczęście jednorazowo miałam tak mocny... teraz mogę troszkę więcej kroczków zrobić... wcześniej to nawet przy siedzeniu i leżeniu bolało.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej laseczki
Jakis czas mnie nie bylo ale moje fatalne samopoczucie bylo tak silne,zmienne ,ze nie mialam sil korzystać z komputera..Oczywiście myślami byłam z Wami 🙂
Dziś jest jeszcze wcześnie wiec postanowilam wskoczyć tutaj,nim znow dopadnie mnie...kurcze juz sama nie wiem co sie dzieje.Brzusio twardnieje okropnie,uciska w dole i jestem cholernie słaba.O chodzeniu to można zapomnieć.
Natomiast maly wariuje w brzuszku 🙂 skacze,wierci sie na wszystkie strony 🙂Przynajmniej to mnie cieszy,ze jest żywotny.
Wczoraj wpadlam w małą panike.Uszykowalam wszystko dla malego w r azie odbioru ze szpitala.Torbe dla siebie mam juz od jakiegoś czasu uszykowaną.Gdyby coś sie działo nie chce panikowac,a moj to pewnie zaraz by sie poplakal i tylko pilnował mojego brzucha abym go nie zgubiła 😁 wiec wole "być w pogotowiu".
Mam jednak wielką nadziejejeże maly dam sobie i nam jeszcze czas 🙂.Niech rośnie z drowo w brzusio u mamusi,no nie 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej dziewczynki 🙂 😘 my wczoraj caly dzien bylismy w piekarach u Asi maluszek jest piekny ma dwa tygodnie i normalnie zacalowala bym go 🙂 teraz jeszcze bardziej sie naszego nie moge doczekac 🙂 🙂 kurcze wrocilismy wieczorkiem i od wieczorka tak mnie boli w cipci :/nie wiem czy to od podrozy bo maly sie strasnie cisnal w dol na kazdym podskoku na drodze i sie napinal jak nie wiem :/ mam nadzieje ze mu nie zaszkoddzily nasze zajebiste oolskie drogi szczegolnie za katowicami 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej gosiu 🙂 🙂 😘
mi wlasnie niedobrze po sniadaniu chociaz wstalam bardzo glodna bo zawsze jem kolo 7,8 a dzis pozniej i tez nie wiem czemu no i rewolucja w zoladku od rana :/ ale za to ochlodzilo sie u nas i jest czym oddychac 🙂 a po pierwszej jedziemy do moich bo siostra ma we wtorek urodzinki a wiadomo we wtorek moze nie byc jak jechac bo praca
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no fajnie że sobie wychodzicie ja siedzę sama bo mój pojechał do komputera ciekawe o której wróci 😠 😠 😠 nasze bejbiki juz są duże i uciskaja nam wszystko no ale już bliżej niż dalej kochana 🙂 u nas tez ochłodzenie 20 stopni i pochmurno ale jak dla mnie to w sam raz jutro nie będę sie pocić jak pójdę do lekarza 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej Martuska 🙂 ja juz po kawie i sbnaidanku moj pojechal z tesciem do obi po jakies badziewko do szyberdachu w autku hehe ja z wami posiedze jeszcze z godzinke i spadam pod prysznic 🙂 a tu macie fotke dwutygodniowego slodziaka Asi 🙂
[URL=http://img807.imageshack.us/i/zdjcie035a.jpg/][IMG]http://img807.imageshack.us/img807/964/zdjcie035a.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...