Skocz do zawartości

PAŻDZIERNIK 2010 | Forum o ciąży


mala31

Rekomendowane odpowiedzi

Oj.. Skarbie - powiedz sobie jak każdej z nas zawsze powtarzasz - szkoda nerwów na faceta! Pewnie, że daj mu popalić - niech się zastanowi zanim coś zrobi a nie przeprasza potem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 42,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • gosia2301

    9748

  • Mortishia24

    6179

  • magda123

    8647

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
ale ja nie chce jego przeprosin koniec skończyło sie urodze dziecko i pewnie wróce do Polski przynajmniej nie bedę wysłuchiwać że nie pracuje według niego powinnam z brzuchem do pracy popierdzielać na usg 3d tez nie idę pierdolnełam mu wczoraj te 100 euro niech sobie nimi tyłek podetrze ja nie potrzebuje jego pieniedzy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gosia może miał ajkiś zły dzień - wiesz, że facet to mówi i robi czasem coś nawet się nad tym nie zastanawiając.. odgryź się tym samym, wytykaj rzeczy, które go zabolą... popieprz to co on mówi do Ciebie i zajmij się sobą i tylko sobą 😉 Ale nie denerwuj się po żadnym pozorem
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ie Gosiu tak sie nie da bo ostatnio zycie mojego męża polega na tym że idzie do pracy wraca zasiada przy komputerze z puszką piwa i ma wszystko gdzieś. Nawet wczoraj mi wypomiał że na zebrania do Kamila musi chodzić bo ja języka nie znam a co to do huja tylko moje dziecko nic go nie interesuje nawet 1 raz w tygodniu nie pozmywa ja rozumie siedzę w domu to moge sie tym zając ale chociaż by zapytał o wczoraj umył bo mu powiedziałam że ma po sobie zmywać bo ja nie ruszę. Mam serdecznie dość nie znam języka i nie mam żadnego wsparcia z jego strony tylko drze ryja zebym sie uczyła niemieckiego nosz kurwa nigdzie nie chodze nie mam kontaktu z tym językiem za wiele i nie wchodzi mi nie chce juz tu mieszkac mam wszystkiego dość a ten tylko by komórki zmieniał ostatnio sobie za 400!!!!! euro chciał kupic ale wybiłam mu to z głowy debil jeden 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj Gosiu nieciekawa sytuacja, może zrozumie coś ale musisz być konsekwentna w swoich dzialaniach bo z nimi trzeba ostro i zwalczaj to piwsko..;/ Boooooże kto je wymyślił 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nudziło mi się i taką sobie cyknęłąm 😉A na facetów naprawdę szkoda nerwów jeżeli faktycznie tak mu źle z tobą to ciekawe co by powiedział jakbyś faktycznie miała go w dupce głęboko i wróciła do kraju... Napewno mówi wszystko w nerwach a później tego żałuje
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gosieńka a jakbyś mu zrobiła taki numer, że pojechałabyś do Pl??? niech zatęskni... kurde bo faktycznie nie ciekawie.. albo pogadaj z nim - tylko ostro, żeby dotarło... Nie dość, że ciężko bo w obcym miejscu to jedyna osoba, która mogłaby wspierać wypina się.. Powiedz mu, że są jakieś priorytety i jeśli dla niego to komp, tel i piwo to gracie w dwie różne gry... I albo zacznie bawić się Z Twoimi klockami albo nie bawicie się wcale..

Kurde.. facet to potrafi zjebać humor..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziewczynki co sądzicie o moich pazurkach? Wczoraj mi się nudziło i robiłam metodą kropelek lakieru na wodę 😉
[URL=http://img267.imageshack.us/i/zdjcie0252.jpg/][IMG]http://a.imageshack.us/img267/4264/zdjcie0252.jpg[/IMG][/URL]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja moge mówic a do niego i tak nie dociera poddaję się już nie mam siły do tego wszystkiego rzuciłam dla niego wszystko ostatnio pracowałam w banku i tak mi sie odpłaca mówię Wam sama sobie sie dziwie ze ja jeszcze w wariatkowie nie wyladowałam po śmierci własnego dziecka starałam sie byc silna dla Kamilka ale juz nie daję rady już nie mam siły walczyc 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Independent_19 napisał(a):
Dziewczynki co sądzicie o moich pazurkach? Wczoraj mi się nudziło i robiłam metodą kropelek lakieru na wodę 😉
[URL=http://img267.imageshack.us/i/zdjcie0252.jpg/][IMG]http://a.imageshack.us/img267/4264/zdjcie0252.jpg[/IMG][/URL]


ładne pazurki z witaminkami dla dzidzi 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W prawdzie za różowym nie przepadam ale wzorki fajne 😉 Kiedyś też się tak lubiłam bawić - zrobienie takich różnych cudów zajmowało mi góra 15 min - teraz przestałam i mi się ręka trzęsie;p;p

Gosia to faktycznie pasuje podjąć radykalne kroki - po co się masz męczyć? Dlaczego to zawsze kobieta wszystko musi poświęcić dla faceta? Masz Kamilka, zaraz Adrianka - masz dla kogo żyć i byc silna.. i albo ustaw do pionu swojego albo się nie męcz... Facet ma rodzinę więc niech się zachowuję taki jak powinien. A za to ile dla niego zostawiłaś powinien Cię po stopach całować..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Gosiula nie przejmuj się, na prawdę nie warto.. Współczuję Ci bardzo, ale zobaczysz, niedlugo urodzi się Tobie drugi synek i będzie lepiej 😘 a jak nie, to trudno, wrócisz do Polski bo masz do kogo, a on zostanie całkiem sam i zobaczy jak Ty się czułaś.. Główka do góry 🙂 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gosiu tego kwiatu jest pół światu jeżeli on Cię nie umie docenić już dawno nie byłąbym z takim mężczyzną... Ostatnio jak się pokłóciłam z Krisem dowiedziałam się o czymś związanym z alko i też się zastanawiałam czy nie wychować sama dziecka i byłam prawie pewna ale okazało się że mojej koleżance wyraźnie nie podoba się to że jesteśmy szczęśliwi.. W każdym razie ja jestem zdania że lepiej żyć z taką małą istotką któa da 10000000000000000% więcej miłości niż z facetem który tej miłości nie zna
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...