Skocz do zawartości

PAŻDZIERNIK 2010 | Forum o ciąży


mala31

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 42,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • gosia2301

    9748

  • Mortishia24

    6179

  • magda123

    8647

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

No właśnie Marta! A jak nie Tobie to chociaż Twojemu - nauczy się tel używać 😉

Boże to straszne.. musze iść po twixa.. w końcu przyzwyczajam się właśnie do myśli, że w ciąży jestem 😁 i że Wy też.. i że mam "dałna", i że powinnam odkładac kasę na leczenie a nie na tort dla Kuby 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mortishia24 napisał(a):
ee Gosiu nie chce marudzic i matkowac ale nigdzie nie jedz ja po trzygodzinnej jezdzie samochdem mialam ostry bol w cipci wiec wiesz lepiej nie ryzykowac takich " włajaży"

wiem Marto ale powinnam tak zrobic olac wszystko i jechac dlaeko.......... tez sie boje bo jak by co to nie chce w Polsce rodzić 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a podzielisz się?? 😁

Przypomniałam sobie (a propo mojej nagłej ciąży;p) moja siostra ostatnio stwierdziła, że jej chłopak owszem chce mieć z nią dziecko ale żeby było od razu takie jak Kuba 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ozesz kur.... wszystkie mamy dałna co sie przejmujesz stara 😁 😁 😁 ja tu jebne ze smiechu zaraz dobrze ze nikogo w domu nie ma bo juz by mnie wywiezli dzis 😁 😁 😁 😁 a moze to ciaza urojona?? ja tam ide sie przebadac przy b=najblizszej okazji bo cos mi sie w ta ciaze wierzyc nie chce 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

urojoną to ma połowa mojej rodzinki w domu;p teściowa stwierdziła, że wszystkim brzuchy urosły 😁

dobra jadę złożyć babci i wujkowi życzenia imieninowe 😉 no i po Kubę w końcu;p

wpadnę jeszcze potem 😉 pa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mortishia24 napisał(a):
mniammm ale mi smaka zrobilyscie malpy jedne i teraz chce mi sie i frytek i gofra 😁 😁najlepiej naraz 🙂 tak jak kiedys poszlam z Kondziem na frytki i ja sobie wzielam frytki on loda i maczalam sobie fryty w jego lodzie i tak jadlam musial sobie isc po drugiego 😁

NO TO MUSIAŁO BYĆ MNIAMUŚNE 😁 😁 😁 A JA OBIERAŁAM ZIEMNIAKI I STUKŁAM ULUBIONY KUFEL MOJEGO UPSSS TAK MI PRZYKRO ALE ZROBIŁAM TO NA PRAWDE NIECHCĄCY ☺️ 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...