Skocz do zawartości

PAŻDZIERNIK 2010 | Forum o ciąży


mala31

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 42,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • gosia2301

    9748

  • Mortishia24

    6179

  • magda123

    8647

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
a wiecie ze przytyłam tylko 400gram 🙂 a ja myslałam ze juz waga słoniowa hi hi 🙂waze 54 i pół....lekarz powiedział ze ok nie mam czym martwic i ze to nawet dobrze ze nieprzybiera,m az tak duzo czyli moja dieta chyba ok 🙂teraz sie zacznie na sama mysl wiosennych i letnich owoców i warzyw slinka mi leci 🙂 🙂na jesien urodzimy zima schowamy sie w korzuchy i na pszyszłe lato bedziemy laski miss hi hi 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
smacznego Gosiu 🙂ja jeszcze czekam 🙂cos sie spoznia moj luby...moze niesie mi to w tonach ha ha 🙂bardzo sie zmartwił i przejał wynikami i juz zaczyna mnie draznic bo obchodzi sie ze mna jak z jajkiem a ja niechce litosci juz mi zrobiła zakazy i nakazy i powiem wamn ze jest wiecej zakazów...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WIDZĘ ŻE MASZ EMILKO POZYTYWNE MYŚLI 🙂 SUPER TAK TRZYMAJ KOCHANA BO NALEŻY SIĘ TOBIE TERAZ WSZYSTKO CO POZYTYWNE 🙂 GOSI RÓWNIEŻ BO WAS LOS WYDAŁ NA CIĘŻKĄ PRÓBĘ 😉 BUZIAKI DLA WAS KOCHANE "GRUDNIÓWECZKI" 😘 😘 😘 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no mnie tez juz kregosłup nawala zaraz sie połoze...dzisiaj lekarza zapytałam sie o sex 🙂bo jakos od 2dni mnie bierze jak jakas dziewica orleanska...spoko nie ma problemu jezeli nic sie złego niedzieje to jak najbardziej pozwolił 🙂wiec dzisiejsza noc bedzie bardzo pikantna 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dziekuje Martusia coraz lepiej dzisiaj to grzała na rowerze 🙂ja mam to samo z komunikacja miejska aniedaj Bóg nawet w samochodzie jak stoi w korku...dzis wyjatkowo dałam rade dwa przystanki podjechac autobusem 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...