Skocz do zawartości

PAŻDZIERNIK 2010 | Forum o ciąży


mala31

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Wizytę mam na 1.04.2010 a co do przeziębienia, tak kontaktowałam się i w moim przypadku tylko domowe sposoby są dobre na leczenie... ale nie szkodliwy jest też syrop który piją małe dzieciaczki Penadol dla dzieci więc jakby się coś działo bez problemu można łykać... ale jak widać w 2 dni prawie się wyleczyłam cebulą, czosnkiem i cukierkami Hols (nie pamietam jak sie to pisalo).
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 42,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • gosia2301

    9748

  • Mortishia24

    6179

  • magda123

    8647

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
juz jestem deszcz złapał mnie po drodze ale taki wiosenny 🙂jakie powietrze super jak sie rozpadało 🙂krokuski i przebisniegi w moim ogródku zakwitły 🙂i pomalutku zielono sie robi 🙂ach witaj wiosno 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja sie obudziłam o 1w nocy i zasnac nie mogłam prawie do 3 i przez to zaspałam do szkoły 😞ale sie nie spózniłam hi hi bo wstałam o 7 ;30 a na 8;30 codziennie ma Przemek 🙂Gosiu niemoge sie napatrzec na Twoja dzidziule najpiekniejsze ujecie jakie chyba widziałam 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Gosiu niechce zbyt szybko wybiegac w przyszłosc ale czesto mysle jak to bedzie czy tak naprawde Bozia pozwoli Nam na donoszenie ciazy i przytuleniu Naszych Skarbów i wychowaniu Ich...sa to takie chwilowe zwatpienia nic na to nieporadze ze mam takie mysli....tak pragne Tego Malenstwa tak bede walczyc o Moja kruszynke i niepoddam sie chocby miało cunami spasc trzesienie ziemi nie dam sie....i wiem ze Ty tez nie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Psychiki niejedna by nam pozazdrosciła niewspomne o facetach....czasami jak siade w ciszy i pomysle co mnie spotkało to tak jakby nie omnie chodziło p[rzeciez ja bym nie przezyła czegos takiego a jednak to ja i jestem silna 🙂morzemy byc z siebie dumne Gosiu a chwile zwatpienia kazdego dopadaja nawet tych co nie sa w ciazy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...