Skocz do zawartości

PAŻDZIERNIK 2010 | Forum o ciąży


mala31

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 42,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • gosia2301

    9748

  • Mortishia24

    6179

  • magda123

    8647

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Witam wszystkie Brzusie!
Ja co prawda jestem troche młodsza stażem, ale zajrzałam tutaj do was, bo co prawda forum listopadowe juz jest, ale jakoś nic sie tam nie dzieje ;( nikt nic nie pisze, a tu widzę u Was ruch jak w ulu :P
Mam pytanko, w piatek ide do mojego gina na pierwsze usg i chciałam zapytac czy juz bede miala szanse ujrzec mają fasolinkę??? W którym tygodniu wy byłyście pierwszy raz u gina i co było widac podczas badania??
Pozdrawiam!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam nowe mamusie 🙂 mamusie październikową która nosi pod serduszkiem bliźniaki hurrra pierwsza podwójna mamusia na naszym forum gratuluje podwójnego szczęścia:laugh: i mamusię listopadową fajnie ze do nas zajrzałaś ja miałam 1 usg w 8 tygodniu i było już widac fasolkę a nie pęcherzyk 🙂 a dzisiaj w 11 tygodniu widziałam mojego dzidziusia i wygląda juz jak prawdziwy dzidziuś z rączkami i nóżkami 🙂 możesz sobie kochana zobaczyc wstecz coś koło 10 strony 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
zobaczycie, jak to szybko zleci 🙂 mi się wydaje, że tydzień temu robiłam test, a 5 dni temu miałam codzienne rozmowy z muszlą 😉 a się okazuje, że to już zaraz koniec 🤔 🙂 ani się obejrzycie 🙂 życzę Wam i maleństwom wszystkiego dobrego!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no widzisz super ja tez uważam ze jak sie w domku siedzi to ma się duzo więcej czasu dla rodzinki i znajomych 🙂 ja też tak dla rozrywki chodzę sobie co 2 tydzień na 4 godzinki do pracy trzeba się troszkę ruszyc 🙂 ide sobie kawę zrobic bo śniadanie już zjedzone więc pora na kawusie dzisiaj serwuje cappucino waniliowe zapraszam na kawkę Mortisha 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dzien dobry brzuszki 🙂 ja wyspana ale w kiepskim nastroju cos dzis 😞 jutro wybieram sie na genetyczne to moze dlatego nerwy mnie lapia. wybiore sie na jakis spacer to moze mi przejdzie bo pogoda piekna. ja sie robie juz powoli zmeczona wiec chetnie bym sobie poszla na l4 ale niestety musze ciagnac az do czewca bo wczesniej nie pracowalam na umowe o prace tylko dzielo albo zlecenie i teraz musze przepracowac trzy miechy zeby miec l4 platne 100% wiec jeszcze troche sie pomecze 😞

a tak w ramach sprostowania te dwa serducha bijace we mnie to moje i dzidziusia tak wiec nie bede miala blizniakow 🙂 przepraszam za nieporozumienie 🙂 chociaz kto wie, moja siostra sie dowiedziala w dniu porodu ze ma blizniaki mimo ze trzy dni wczesniej byla na usg hehe 🙂 tak wiec byla niespodzianka 🙂 m
milego dzionka wszystkim 🙂



Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...