Skocz do zawartości

PAŻDZIERNIK 2010 | Forum o ciąży


mala31

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 42,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • gosia2301

    9748

  • Mortishia24

    6179

  • magda123

    8647

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Gosia ja ostatnio jak robiłam placki ziemniaczane, wkurzyłam się na mojego bo zapytał mnie "czy będę umiała maszynę włączyć" i nawet przyjechał na chwilę z pracy mnie poinstruować.. Powiedziałam, żeby się walił i jak ma mnie za takiego głupa to sobie inaczej poradzę;p Uparłam się i starłam ziemniaki na zwykłej tarce 😁 A potem dowiedziałam się, że takie na tarce nawet lepsze;p;p
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
GoGr napisał(a):
A czemu ma się za szybko nie wchłonąć? To źle?? W sumie zwykle Kuba ma guzy do tygodnia czasu...

jeżeli guz jest duży to najlepiej by było gdyby go trochę miał bo jeśli ma wielkości piłeczki do ping ponga i mu się wchłonie może mieć krwiaka przez to że się wchłonął 😉 obserwuj co godz. ale jesli bezpośrednio nie uderzył w beton to się nie martw 🙂 krwiak mu nie grozi 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aż poszłam sprawdzić jak tam się jego guz miewa.. ale kub śpi tak spokojnie, że chyba w porządku 😉

brr.. idę po śmietankę;p może dołączę do niej dzisiaj lody 😁 hehe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Gochy jak zwykle o żarciu 😁 😁 😁 , a mnie kurde,kurde do żołądka sie mało mieści,jak Wy to wszystko pochłaniacie.Ja pierdziele,też bym tak chciala.Jak za duzo zjem ,to albo cukier pojdzie do gory a prędzej ,to zgaga tak żre,ze odechciewa sie jedzenia 😞 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jak na razie na zgagę nie narzekam.. raz coś chyba lekko. . ale nawet nie jestem pewna;p;p Przy Kubie też prawie nie miałam zgagi.. żeby tak do końca przeszło bez to bym się cieszyła 😁
Też się staram jeść najpóźniej do 19.. potem jeszcze kakao najwyżej, ale czasem nie wychodzi.. apetyt mam niesamowity ostatnio i niestety widać to już po mnie..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maluda łatwo powiedzieć... ze mnie się Grzesiek napiernicza, że ja nie zjem niczego co jest bardziej zdrowe;p więc wiesz jak z tymi warzywkami..;p a od słodkiego jakoś się uwolnić nie mogę.. a tyłek rośnie:/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...