Skocz do zawartości

PAŻDZIERNIK 2010 | Forum o ciąży


mala31

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 42,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • gosia2301

    9748

  • Mortishia24

    6179

  • magda123

    8647

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Mortishia24 napisał(a):
taaak jasne dziewczynki Goska urodzi w metrze a magda w tramwaju heheh i wasze maluchy beda mialy darmowe bilety na przejazd tmi liniami 😁 😁 😁: zryciuszki wyy 🙂

ty sie tutaj z biednej koleżanki nie nabijaj kochana bo wypadki chodzą po ludziach 🤪 😁 🤪 a znając moje szczęście to mnie się coś takiego przytrafi 😁i stane ani be ani me ani kukuryku i ciekawe co zrobie na pewno zadzwonie do koleżanki zeby mi karetke przysłała i bedę tak stać hahahha o kuźwa na prawde mam cykora 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
widze Gosiu,że martwi Cię ten sam temat co mnie.Uwierz mi,ze mimo tego,ze nie wychodze z domu i najczęściej ktoś w domciu jest albo w pobliżu,to mam obawy.W ogole zaczynam sie bać samego porodu.Kiedyś tataj Monika wkleiła jaki ś tekscik o dziecku,ktore upadlo przy porodzie itd,wiemy,ze rozne rzeczy sie zdarzają ale moja wyobrażnia zaczala,te obraz kolorować.Laski tutaj sie zbulwersowaly i napert troszke do sluchu napisaly Monisi...buuu
Myśle,ze na tym etapie,na jakim jestesmy,to to każda ma juz jakieś obawy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gosia2301 napisał(a):
oj Aguś jeszcze trochę no ale te 2 miesiące zlecą szybko tym bardziej że już niedługo szkoła się zacznie 🙂właśnie oglądałam Twoich chłopców na nk jakie słodziaki śliczne 😘 😘 😘


DZIĘKI GOSIU 😘 😘 😘 JESZCZE TROSZKĘ I TWOJE BĘDĘ OGLĄDAĆ 🙂

NO TAK SZKOŁA JUŻ MAM STRACHA 🤢 WYOBRAŹ SOBIE ŻE AŻ 23 KSIĄŻKI DO PIERWSZEJ KLASY KAMILEK MUSI MIEĆ 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
AGAK1601 napisał(a):
gosia2301 napisał(a):
oj Aguś jeszcze trochę no ale te 2 miesiące zlecą szybko tym bardziej że już niedługo szkoła się zacznie 🙂właśnie oglądałam Twoich chłopców na nk jakie słodziaki śliczne 😘 😘 😘


DZIĘKI GOSIU 😘 😘 😘 JESZCZE TROSZKĘ I TWOJE BĘDĘ OGLĄDAĆ 🙂

NO TAK SZKOŁA JUŻ MAM STRACHA 🤢 WYOBRAŹ SOBIE ŻE AŻ 23 KSIĄŻKI DO PIERWSZEJ KLASY KAMILEK MUSI MIEĆ 😮

jej Aga poważnie 😲 mój Kamil miał chyba 7 i to wszystko a poza tym oni tego codzinnie nie noszą tylko biorą do domu to co mają zadane a reszte w szkole zostaje. A potem dziwią się że dzieci mają chore kręgosłupy i wady postawy jak od 7 roku zycia takie ciężary muszą nosić ech brak słów 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej maludziu 😘 😘 kurde co do tego tekstu Moniki to ja rozumiem ze sama gdzies o tym przeczytala ale kurde takich rzeczy sie nie pisze na forum 😠 wkurzyla mnie strasznie wogole nie chce jej obgadywa ale niestety ale nie przepadam za jej niektorymi tekstami ktore tu wypisuje albo wkleja tak jak to obrzydliwe zdjecie diabla kiedys 😮 Moniko jak bedziesz to czytac to naprawde sie zastanow, nie maialam na celu ci specjalnie dosrac tylko wytezyc twoj mozg do wiekszej wyobrazni

Aga jak to 23 ksiazki??? Poglupieli co oni chca te dzieci od razu do magisterki przygotowywac??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gosia2301 napisał(a):
AGAK1601 napisał(a):
gosia2301 napisał(a):
oj Aguś jeszcze trochę no ale te 2 miesiące zlecą szybko tym bardziej że już niedługo szkoła się zacznie 🙂właśnie oglądałam Twoich chłopców na nk jakie słodziaki śliczne 😘 😘 😘


DZIĘKI GOSIU 😘 😘 😘 JESZCZE TROSZKĘ I TWOJE BĘDĘ OGLĄDAĆ 🙂

NO TAK SZKOŁA JUŻ MAM STRACHA 🤢 WYOBRAŹ SOBIE ŻE AŻ 23 KSIĄŻKI DO PIERWSZEJ KLASY KAMILEK MUSI MIEĆ 😮

jej Aga poważnie 😲 mój Kamil miał chyba 7 i to wszystko a poza tym oni tego codzinnie nie noszą tylko biorą do domu to co mają zadane a reszte w szkole zostaje. A potem dziwią się że dzieci mają chore kręgosłupy i wady postawy jak od 7 roku zycia takie ciężary muszą nosić ech brak słów 🤢


POWAŻNIE 🤢 COŚ SŁYSZAŁAM ŻE TEŻ BĘDĄ MIELI SZAFKI W SZKOLE WIĘC MAM NADZIEJĘ ŻE NIE ZNISZCZY JUŻ ZNISZCZONY KRĘGOSŁUP 😞 KAMILEK MA SKOLIOZĘ I JEŹDZIMY NA REHABILITACJE DWA RAZY W TYGODNIU 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Maludziu masz racje ja z tego wzgledu chcialam chodzic na takie zajecia zeby osoba kompetentna mi powiedziala czarno na bialym co i jak bo ja wlasnie tak samo jak ty wystarczy ze ktos cos napisze i juz mam scenariusz ulozony i oczyuwscie czarnowidztwo mi sie wlacza a tu jednak pokazuja jak prawidlowo oddychac, jaka pozycje sobie do snu wybierac mialam mozliwosc obejrzec porodowke i sale na ktorej bede rodzic a najwazniejsze poznalam dwie z trzech poloznych z oddzialu i juz jestem spokojniejsza bo widze ze sa mile 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dziewczyny a wiecie co tutaj jest w szkole wyscig szczurów od 1 klasy pani raz w tygodniu robi króla liczenia a to polega na tym ze trójka najlepszych staje na krzesłach na podium a inni patrzą strasznie mnie to oburza normalnie od małego uczą dzieci że musisz być najlepszy 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
gosia2301 napisał(a):
Aga to na prawdę się w głowie nie mieści 😲 biedne te dzieciaczki kuźwa za moich czasów było 10 podręczników na krzyż i się nauczyłam tego co było mi potrzebne. W tym Polskim rządzie powinni się zdrowo w łeb pierdyknąc na prawdę 🤔


Dokladnie tak i prosze ile mlodych studiuje,a te male co teraz do szkloy chodzą będo
ą milay dośc nauki i wrocimy do czasow zawodówek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

GOSIU ZA MOICH CZASÓW DO 1 KLASY BYŁY TAK JAK I U CIEBIE A MOŻE I NAWET MNIEJ NIE LICZĄC ZESZYTÓW 🙂
STRASZNIE PRZESADZAJĄ 😞 I KIEDYŚ MOŻNA BYŁO MIEĆ KSIĄŻKI PO RODZEŃSTWIE A TERAZ Z ROKU NA ROK SĄ INNE I NIE MOŻNA ODKUPIĆ OD STARSZYCH KOLEGÓW 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...