Skocz do zawartości

PAŻDZIERNIK 2010 | Forum o ciąży


mala31

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 42,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • gosia2301

    9748

  • Mortishia24

    6179

  • magda123

    8647

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Łaaał;p Wy tu jak zwykle;p
Gosia na spacer mówisz?? A potem będą szczegóły jak mąż Cię od tyłu atakował w trawie?? 😁

Kurde.. muszę z sobą dzisiaj porządek zrobić z okazji jutrzejszej wizyty u gin 😁:P:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no co ty po co sie będziesz pięknić 😁 śmiać mi się chce bo jak rodziłam Andżelkę to leżała ze mną dziewczyna i miała takiego bobra między nogami ,że aż nie miło było 🙂A zaraz pewnie sie spytacie co ja jej robiłam między nogami 🤪 no wiec miała taką krótką koszulę nocną j i jak wstawała z łóżka to bylo widać 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
magda123 napisał(a):
wiesz lekarz jej powiedział że jak będzie mieć bobra to mniej zarazków wpadnie 🙂zależy gdzie nie wiem czy obowiązkowe ale wiem ,że każda jego pacjentka miała bobra 😁 może ten lekarz lubi takie ciepłe futerko 😁 do badania


dodam ,że wpadnie jak urodzi 😜 te zarazki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
tez Maludko te hujne leki wogole nie pomagaja jutro ide do lekarza to mu powiem o wszytskim zobaczymy a teraz zgaga mnie wykancza 😠
idz idz sie poloz moze przejdzie ja lezalam do tej pory bo od powrotu z miasta na krzyz nie wyrabialam 😁 😁 czulam sie jak inwalidka jakas a w dodatku chyba cos mi pada bo obijam sie o sciany i to nie koniecznie po tych lekach haha 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma Was już??
Apropo boberków ze mną na sali też taka leżała... buszasta;p aż przykro;p Golenie teraz nie jest obowiązkowe - pielęgniarka chyba nawet nie proponuje.. W sumie ja tam nie wiem bo ja się odpicowałam na dosłownie 2 godz zanim zaczęłam rodzić;p bo mi się nudziło wieczorkiem w szpitalu;p Po porodzie też regularnie robiłam porządek bo przecież lekarz kontrolował jak się goi więc źle bym się czuła z futerkiem;p;p
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...