Skocz do zawartości

PAŻDZIERNIK 2010 | Forum o ciąży


mala31

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 42,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • gosia2301

    9748

  • Mortishia24

    6179

  • magda123

    8647

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
czesć laseczki,jestem i nadrabiam wczorajszy dzionek.Dziś czuje sie super ,tylko ze starsznie duszno,a tak poza tym to chcialabym sie tak caly czas czuć do końca ciąży.Chociaż brzusio napięty i zgaga dokucza wieczorem,jest ok.Dlaczego tak nie jest cały czas??No nie chce zapeszać,lece czytać co tam nawyrabiałyście.Będę zaglądać 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej brzuchole 🙂 jak tam na wieczor ? Ja czekam na Asie i Michala przyjada z maluszkiem i zostana az do wtorku JUPII bede mogla wszystko podpatrzec jak to jest miec miesiecznego maluszka 🙃 🙃 no i w koncu z Asia sie nagadamy 🙂 🙂 🙂
Dzis cale popoludnie sprzatalam, gotowalam, ukladalam i powiem szczerze jestem wypompowana ojj ten etap ciazy jest juz naprawde meczacy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Na poprawe humorków 🤪 🤪 🤪


Nauczycielka pierwszej klasy miała ciągłe kłopoty z jednym z uczniów. Spytała więc:
- Jasiu, o co ci chodzi?
Jasiu odpowiedział:
- Jestem za mądry do I klasy. Moja siostra jest w trzeciej klasie, a ja jestem mądrzejszy od niej! Myślę, że też powinienem być w trzeciej klasie!
Pani miała dosyć. Zabrała Jasia do gabinetu dyrektora. Kiedy Jasiu czekał w sekretariacie, nauczycielka wyjaśniła dyrektorowi całą sytuację.
Dyrektor powiedział pani, że chciałby zrobić chłopcu test i jeśli nie odpowie na żadne pytanie, będzie musiał wrócić do pierwszej klasy i nie sprawiać więcej kłopotów. Nauczycielka zgodziła się.
Jasiowi wytłumaczono wszystkie warunki i zgodził się na test. Dyrektor zaczął zadawać pytania:
- Ile jest 3x3?
- 9.
- Ile jest 6x6?
- 36.
I Jasiu odpowiadał na każde pytanie, które wymyślał dyrektor, uważając, że trzecioklasista powinien znać odpowiedzi. Dyrektor spojrzał na panią i powiedział:
- Myślę, że Jasiu może iść do trzeciej klasy.
Pani spytała, czy i ona może zadać Jasiowi kilka pytań. Zarówno dyrektor, jak i Jasiu, zgodzili się (i wtedy się zaczęło). Pani spytała:
- Co krowa ma cztery, czego ja mam tylko dwa?
- Nogi - po chwili odpowiedział Jasiu.
- Co ty masz w spodniach, a ja tego nie mam?
- Kieszenie.
- Co zaczyna się na "K" kończy na "S", jest owłosione, zaokrąglone, smakowite i zawiera białawy płyn?
- Kokos.
- Co wchodzi twarde i różowe, a wychodzi miękkie i klejące?
Oczy dyrektora otworzyły się naprawdę szeroko, ale zanim zdążył powstrzymać odpowiedź Jasia, Jasiu powiedział:
- Guma do żucia.
Pani kontynuowała:
- Co robi mężczyzna stojąc, kobieta siedząc, a pies na trzech nogach?
Dyrektor otworzył szeroko oczy, ale zanim zdążył się odezwać...
- Podaje dłoń.
Ponieważ Jasiu radził sobie nadzwyczaj dobrze, pani postanowiła zadać mu kilka pytań z serii: Kim jestem.
- Wkładasz we mnie drąg. Przywiązujesz mnie. Jest mi mokro wcześniej niż tobie.
- Namiot.
- Palec wchodzi we mnie. Bawisz się mną, kiedy się nudzisz. Drużba zawsze ma mnie pierwszy.
Dyrektor patrzy niespokojnie i widać, że jest nieco spięty, ale Jasiu odpowiada bez wahania:
- Obrączka ślubna.
- Mam różne rozmiary. Gdy nie czuję się dobrze, kapię. Kiedy mnie dmuchasz, czujesz się dobrze.
- Nos.
- Mam twardy drążek. Mój szpic zagłębia się. Wchodzę z drżeniem.
- Strzała - odpowiedział Jasiu.
Dyrektor odetchnął z ulgą i rzekł:
- Wyślijcie Jasia od razu na studia. Ja sam na ostatnie 10 pytań źle odpowiedziałem!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Młoda para spodziewa się dziecka. Nie wiedząc, na co mogą sobie teraz pozwolić w łóżku, udają się po poradę do lekarza:
- Panie doktorze, czy kiedy małżonka jest teraz w ciąży, możemy dalej współżyć?
- Podczas pierwszych 3 miesięcy mogą państwo całkiem normalnie współżyć. Podczas kolejnych 3 radzę kochać się tylko w pozycji "na pieska". Podczas ostatnich miesięcy ciąży, radzę jednak przejść do pozycji "na wilka".
- "Na wilka"? A jak to jest?
- Kładzie się pan obok żony i wyje...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
:Wstyd: Jak wam mija 13 piątek ? U mnie dość dobrze chociaż w miejscu publicznym w windzie (w przejściu podziemnym) zaciełam się z wózkiem i narzeczonym, który miał tylko kilka minut do pracy... byliśmy bez jedzenia i picia... :Ciężarówka: troszkę zgłodniałam, a po pomoc początkowo nie mogliśmy się dodzwonić... potem dodzwoniliśmy się na pomoc dźwigową... odebrała jakaś obłąkana kobieta która przyjęła wezwanie a kiedy po 15 minutach znowu zadzwoniliśmy okazało się, że nic nikomu nie zgłosiła bo nie wie gdzie jesteśmy mimo iż kilka razy spokojnie jej powtórzyliśmy jeszcze nam ubliżyła, że zawracamy jej głowę - ja się pytam TO MIELIŚMY ZDECHNĄĆ Z GŁODU ??? Do tego jeszcze bezczelnie ludzie patrzyli na nas i palcem pokazywali bo winda wokoło jest przeźroczysta. Koszmar jakiś. Potem jakiś reporter z konkretów prosił o wywiad... przez drzwi. Nareście winda zdecydowała się zsuwać się w dół 1 cm w 10 minut. A pomoc nadal się nie pojawiła... okazało się, że przyjechali dopiero po kilku godzinach.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kutwa.. świetny sobotni ranek:/ od godz siedzę i przelewy robię bo ten mój głupi wymyślił sobie Kupić tel na części i kazał mi pozamawiać 1000 500 100 900 rzeczy na allegro:/ wrrrr... jeszcze mi się zablokowało konto bankowe i nie mogłam przelewów robić..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
rety dziewczyny do teraz wodę pompują u mnie 😮 jeszcze czegoś takiego jak wczoraj nie widziałam miałam rzekę na ulicy a że mieszkam na parterze to sie zastanawiałam czy mi mieszkania nie zaleje całe szczęście skończyło się dobrze uffff 🙂 ale normalnie się bałam sama w domu ulewa rzeka na ulicy kuźwa do 1 nie spałam... 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...