Skocz do zawartości

PAŻDZIERNIK 2010 | Forum o ciąży


mala31

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 42,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • gosia2301

    9748

  • Mortishia24

    6179

  • magda123

    8647

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
hej brzucholaski wpadlam powiedziec dobranoc mialam byc po poludniu ale musielismy jechac do wulkanizatora na poczte na zakupy no i kolezanke odwiedzilismy i troche zeszzlo cale popoludnie a teraz mezo musi wieszac pranie bo ja sie juz wyladowalam 😁
spokojnej nocki wam i maluszkom 🙂 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dzień dobry zwierzaczki 😁 Gocha czemu mama cię irytuję?? już się pokłóciłyście?? ona jest zaledwie jeden dzień 🙂 pisz tu szybciutko i nie gadaj głupot 🙂

Marita czy ty cierpisz na bezsenność?? 🙂 wczoraj od 3 na nogach dzisiaj od 6 już się tak nie przyzwyczajaj 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Madziu mama mi karpatke piecze to ciastek piec nie bede 😜 a co do mojego humoru to ja czuje ze to cisza przed burzą bo chodze taka podminowana i nic mi nie przechodzi wszystko mnie juz boli i za przeproszeniem huj mnie już strzela ja chce iść rodzić może hormony opadną i humor wróci 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej mamunie 😉 Ja wreszcie w miarę przespałąm noc 😁 wprawdzie zmęczenie odczuwam dalej ale już nie jest tak źle 😁
No a dzisiaj już biorę się za porządki... trzeba wyrzucić zbędne rzeczy, meble, dywan.. kupić parę innych i przenieść Kubka do swojego pokoju... bo właśnie sobie uświadomiłam, że za miesiąc zamierzam rodzić a nic jeszcze nie mam przygotowane...:/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
gosia2301 napisał(a):
Madziu mama mi karpatke piecze to ciastek piec nie bede 😜 a co do mojego humoru to ja czuje ze to cisza przed burzą bo chodze taka podminowana i nic mi nie przechodzi wszystko mnie juz boli i za przeproszeniem huj mnie już strzela ja chce iść rodzić może hormony opadną i humor wróci 😠


a karpatkę też bym z chęcią zjadła tak mi po głowie chodzi 😞 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
GoGr napisał(a):
ja strzała to biega i niszczy wszystko co mu w ręce wpadnie Kub.. a ja za nim... no szlag mnie trafi dzisiaj..
Przydałoby się, żeby mój miał chociaż 1 dzień wolnego...


nie biegaj za nim bo będzie bardziej ci na złość robił 🙂 nie zwracaj na niego uwagi po 30 min. mu się znudzi 🙂

hej Maruśka jeszcze w dwupaku??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...