Skocz do zawartości

PAŻDZIERNIK 2010 | Forum o ciąży


mala31

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 42,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • gosia2301

    9748

  • Mortishia24

    6179

  • magda123

    8647

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
gosia2301 napisał(a):
magda123 napisał(a):
heheh to wyślij mamę na większe zakupy 😁 ale takie naprawdę większe tak żeby jej nie było z 2 godz.

e cos Ty jeszcze sie zgubi i bedę Ja na sumieniu miała 😁


no przecież nie samą tylko z Kamilem 🙂 🙂 przecież twój jest teraz w pracy to z kim byś to zrobiła chyba ze sztucznym olkiem wibratorem 😁 😁 ale on nasienia nie produkuje 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
magda123 napisał(a):
gosia2301 napisał(a):
magda123 napisał(a):
heheh to wyślij mamę na większe zakupy 😁 ale takie naprawdę większe tak żeby jej nie było z 2 godz.

e cos Ty jeszcze sie zgubi i bedę Ja na sumieniu miała 😁


no przecież nie samą tylko z Kamilem 🙂 🙂 przecież twój jest teraz w pracy to z kim byś to zrobiła chyba ze sztucznym olkiem wibratorem 😁 😁 ale on nasienia nie produkuje 😁

ty zboczuszku seksik był wczoraj i dalej mnie nie ruszyło poprostu na mnie nie działa 😞a szkoda 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mortishia24 napisał(a):
czesc laski kurde alez wiadomosci od rana 🤪 🤪 🤪 🤪 superrr kurde az mi sie ryczec ze szczescia chce 🙂 🙂 Maludzior naprawde sie nas Goska wystraszyl z tym ze jej wtytniemy bo tamuje 😜 🙂

nio ja tez mam banana od nocy na ustach o wpóldo 1 budziłam mojego co by sie pochwalic ze jest Miłoszek 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kurde ja to jestem inteligentna nie mialam lyzeczki do kawy przy sobie i chcialam tak sypnac z cukierniczki a u mnie troche wilgoci w domu po wietrzebniu z rana i cukier sie zbrylil i mi poslodzilo pol cukierniczki jeszcze lozko zasypalam hehehehhehe ja pierdziele juz od tych boli, szczykan i ciezkosci na mozg mi pada 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mortishia24 napisał(a):
kurde ja to jestem inteligentna nie mialam lyzeczki do kawy przy sobie i chcialam tak sypnac z cukierniczki a u mnie troche wilgoci w domu po wietrzebniu z rana i cukier sie zbrylil i mi poslodzilo pol cukierniczki jeszcze lozko zasypalam hehehehhehe ja pierdziele juz od tych boli, szczykan i ciezkosci na mozg mi pada 😁 😁

hehehe dobra jestes aż Cie oklaskałam masz glukozę zamiast kawy 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dziewczynki mam zaszczyt przedstawic Miloszka mam nadziejej ze maluda nie bedzie miala mi za zle 🙂 🙂
Jest przepiekny 🙂)))
[URL=http://img338.imageshack.us/i/miloszekv.jpg/][IMG]http://img338.imageshack.us/img338/6216/miloszekv.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mortishia24 napisał(a):
swetty wg dat to gosia ma ruszyc dupke z emilia 😜 bo one maja na 10.10 ja niby wg usg tez ale mam sie bardziej ntrzymac 13 wg ostatnieuj miesiaczki ale jak to sie pouklada to zobaczymy


Ja wedlug ostatniej miesiaczki tez mam 13 a usg pokazuje 10
Zobaczymy ktora z nas pierwsza urodzi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...