Skocz do zawartości

PAŻDZIERNIK 2010 | Forum o ciąży


mala31

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 42,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • gosia2301

    9748

  • Mortishia24

    6179

  • magda123

    8647

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Mortishia24 napisał(a):
magda ja wlasnie o tym pomyslaalam z tymi wodami bo sama tak mam szczegolnie nad ranem ☺️
Goska no ok jak trza to trza to sie bieremy od jutra 😁 😁


po co czekać do jutra zacznijcie od zaraz 😁 😁
a jeśli chodzi o Marite to chyba zaczęła ściskać nogi bo w niedziele nie chciała rodzić 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ło kurde... przyjechał mój brat.. cały odrapany, w krwi... ledwo idzie... Wypierdzielił się na motorze.. kretyn miał szczęście, że się dopiero rozpędzał więc na liczniku było tylko 40/h...
A ja znów musiałam to oglądać i opatrywać... masakra..
Taki kozak, że na motor się pcha a jak odkazić to się pyta czy szczypało nie będzie;p
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
i czasami tak nawet duzo tegojest przy porzadnym kaszlnieciu albo przy jakims wygibasie ze ieraz sie zastanawialm czy to nie wody zaczynaja sie chlapac ale nie 🙂 kurde jak na zlosc znow mi cos lupnelo w tym biodrze czy miednicy z lewej strony cholera wie co to ale stac na tej nodze nie idzie tak boli yhhhh
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
😮 😮no to niezlego masz brata kurde nic tylko w leb walnac na opamietanie co by sie uspokoil z szarzowaniem 🤢
ja spadam mamuski kochane bo kurde nawala nie to promieniuje na cala noge wiec wole lezec i tak boli i tak ale moze zasne i pnie bede czula
slodkich snow buziaki 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NIe bo nie pozwolił;p stanęło na wodzie utlenionej;p

ehhh.. pamiętam jak młodsi byliśmy i jeszcze rowerem jeździł też miał taką akcję.. przyjechał do domu poobdzierany i kazał się opatrywać;p historia jak widać lubi się powtarzać;p
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi mały wczoraj dał trochę odpocząć.. ale zmartwił mnie strasznie bo od rana do popołudnia prawie go nie czułam..
A teraz wrócił do starych zwyczajów i daje 😁 I cały czas wypycha nózię w jednym miejscu;p
NIe mogę się środy doczekać bo w końcu wizytę mam. Ciekawa jestem jak tam;p;p
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...