Skocz do zawartości

PAŻDZIERNIK 2010 | Forum o ciąży


mala31

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 42,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • gosia2301

    9748

  • Mortishia24

    6179

  • magda123

    8647

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

magda123 napisał(a):
sweety napisał(a):
magda123 napisał(a):
sweety chcesz się pośmiać??


dawaj
co tam wymyslilyscie?


ostatnio dziewczyna z listopada miała sen ,że jak karmiła dziecko to ten jej brodawkę odgryzł i miała zamiast cycka X


ale jaja dziewczyna chyba za bardzo przejela sie swoja rola
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej dziewczyny..
ja znowu zajrzałam do was i widzę że u sweety zaczyna się coś dziać.. 🙂
widzę że i tobie wody odeszły i każą czekać..zamiast podłączyć kroplówkę..dostałabyś bóli i już może byś tuliła dzieciaczka..
co do zabaw z mężem to odradzam..wody odeszły więc niezbyt bezpieczne to może być..bo jeszcze dostaniesz jakiejś infekcji..
a jeśli mogę wiedzieć co ci w szpitalu powiedzieli..?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

okaaa napisał(a):
Hej dziewczyny..
ja znowu zajrzałam do was i widzę że u sweety zaczyna się coś dziać.. 🙂
widzę że i tobie wody odeszły i każą czekać..zamiast podłączyć kroplówkę..dostałabyś bóli i już może byś tuliła dzieciaczka..
co do zabaw z mężem to odradzam..wody odeszły więc niezbyt bezpieczne to może być..bo jeszcze dostaniesz jakiejś infekcji..
a jeśli mogę wiedzieć co ci w szpitalu powiedzieli..?


wody odeszly mi wczoraj i tylko troche takze dalej je mam
w szpitalu zrobili mi badania i ktg mialam rozwarcie dwa cm.i nie regularne skurcze
pytali sie czy chce do domu czy chce zostac
aha i powiedzieli ze wszystko jest w porzadku
wolalam jechac do domu bo wszystko pomalu u mnie przebiega godzine temu byla akuszerka ale bez zmian u mnie kazali czekac i jak nic sie nie bedzie dzialo to jutro mamy dzwonic o dziewiatej wiec zobaczymy co powiedza.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

okaaa napisał(a):
chciałam dodać że ciepły prysznic..strumień ciepłej wody skierowany na brzuch powiększa rozwarcie..


zaliczylam cztery razy prysznic a przez to krwawienie nie moge przesadzac z ciepla woda.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ehh i dobrze że nie zostałaś..bo tu taki dziwny kraj..że jak na własne żądanie zostajesz w szpitalu to ci wystawią rachunek..jedynie ubezpieczalnia pokrywa jak musisz zostać..
Wiem bo mi kazano zostać 2 dni..a po tygodniu jak już byłam w domu..przyszedł mi rachunek za pobyt w szpitalu..1700eur..myślałam że mi oczy wyjdą..ale wysłaliśmy to do ubezpieczalni..bo nie zostałam na własne żądanie..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
okaaa napisał(a):
ehh i dobrze że nie zostałaś..bo tu taki dziwny kraj..że jak na własne żądanie zostajesz w szpitalu to ci wystawią rachunek..jedynie ubezpieczalnia pokrywa jak musisz zostać..
Wiem bo mi kazano zostać 2 dni..a po tygodniu jak już byłam w domu..przyszedł mi rachunek za pobyt w szpitalu..1700eur..myślałam że mi oczy wyjdą..ale wysłaliśmy to do ubezpieczalni..bo nie zostałam na własne żądanie..


o boże gdzie wy mieszkacie ??szok
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...