Skocz do zawartości

PAŻDZIERNIK 2010 | Forum o ciąży


mala31

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 42,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • gosia2301

    9748

  • Mortishia24

    6179

  • magda123

    8647

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Gocha kopnij modem i niech działa...
Mi się chyba spaliła pralka.. czy czort wie co się jej stało:/ kurwa! 2 miesiące temu kupiliśmy a ona się dzisiaj włączyć nie chce;(
W ogóle to łeb mi dzisiaj pęka.. jakiś taki do dupy humor mam...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Popierdzielone te wszystkie techniczne rzeczy.. ja jutro dzwonię do Amici i będę się kłócić bo bez kitu, żeby po 2 miechach nam pralka umarła.. wczoraj pranie zrobiłam a dzisiaj ani drgnie...
Jeszcze mój mnie wkurwia...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
GoGr napisał(a):
Popierdzielone te wszystkie techniczne rzeczy.. ja jutro dzwonię do Amici i będę się kłócić bo bez kitu, żeby po 2 miechach nam pralka umarła.. wczoraj pranie zrobiłam a dzisiaj ani drgnie...
Jeszcze mój mnie wkurwia...

no ale pralka chyba na gwarancji oddajcie do reklamacji bo faktycznie to przesada zeby po 2 miesiacach padła 😮 a ja dzisiaj bazar obskoczyłam a teraz obiad robie co by pierdolca w głowe nie dostac 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No oddamy do reklamacji.. gwarancja jest na 5 lat więc nie ma się nawet co zastanawiać...
Znalazłaś coś ciekawego na bazarku?? 😁 ja strasznie lubiłam na bazary w anglii chodzić.. bo unas w pl to o dupę rozbić;p
Co na obiadek robisz?? 😉 My dzisiaj leniuchujemy i teściowa ugotowała zupką a na drugie pierogi z serem z zamrażarki 😁
My za to pospacerowaliśmy dzisiaj troszkę przed obiadkiem z Kubą 😁 nawet mój brat do nas dołączył bo akurat wpadł;p;p;D Ale biedny jeszcze kuleje po tym upadku na motorze...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
GoGr napisał(a):
No oddamy do reklamacji.. gwarancja jest na 5 lat więc nie ma się nawet co zastanawiać...
Znalazłaś coś ciekawego na bazarku?? 😁 ja strasznie lubiłam na bazary w anglii chodzić.. bo unas w pl to o dupę rozbić;p
Co na obiadek robisz?? 😉 My dzisiaj leniuchujemy i teściowa ugotowała zupką a na drugie pierogi z serem z zamrażarki 😁
My za to pospacerowaliśmy dzisiaj troszkę przed obiadkiem z Kubą 😁 nawet mój brat do nas dołączył bo akurat wpadł;p;p;D Ale biedny jeszcze kuleje po tym upadku na motorze...

ja nic sobie nie kupiłam za to moja mama kożuch 😁 a na obiad mam pomidorową i filety z kurczaka 🙂 Gosiaczku ide dawac jedzenie bo mój synek z babcia z parku wrócili 🙂potem jeszcze sie podłacze bo da sie przez telefon 😎
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...