Skocz do zawartości

PAŻDZIERNIK 2010 | Forum o ciąży


mala31

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 42,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • gosia2301

    9748

  • Mortishia24

    6179

  • magda123

    8647

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Gsoiu na buto ci sie budzi co 3 godz? a ile wypija? bo wiesz u mnie niewiadomo bo cyckiem to cholera wie czy sie najadl czy nie wiec nigdy nie wiem kiedy znow ryknie o zarcie ale po bolu w cyckach i po tym jak sika jak mlody ciagnie sadze ze sie najada a jak odciagne 120,130 to zjada to i czesto jeszcze na spokojnie cyca z 5 min ciagniie glodomor maly 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mortishia24 napisał(a):
Gsoiu na buto ci sie budzi co 3 godz? a ile wypija? bo wiesz u mnie niewiadomo bo cyckiem to cholera wie czy sie najadl czy nie wiec nigdy nie wiem kiedy znow ryknie o zarcie ale po bolu w cyckach i po tym jak sika jak mlody ciagnie sadze ze sie najada a jak odciagne 120,130 to zjada to i czesto jeszcze na spokojnie cyca z 5 min ciagniie glodomor maly 🤪


nie tylko moj taki glodomor zjada mi 150 co 4 albo 4,5 godziny
a juz sie martwilam ze je za duzo i za czesto
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hehe Iza ja też myślałam że mój je za dużo ale lekarka mi powiedziała że nie byle by była przerwa 2 godzin między karmieniami 🙂wróciłam wsio dobrze mały ma 56 cm i waży 4900 😁ale oni tu są piźnięci co 2 tygodnie muszę chodzić za 2 tygodnie znowu wizyta 😮kurde z Kamilem chodziłam co 3 albo 4 a tu przesadzają trochę 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...