Skocz do zawartości

Mamusie z Rzeszowa! | Forum o ciąży

Rekomendowane odpowiedzi

• 3 tygodnie później...
  • Mamusia
hej brzucholki

jestem czerwcóweczką, jeżeli jeszcze nie macie wyprawki dla swoich maluszków to zapraszam serdecznie na nasze aukcje ubranka w 100 % POLSKIE (właśnie próbujemy rozkręcić z mężem firmę)

http://www.allegro.pl/show_user_auctions.php?uid=16562293

pozdrawiam
Odnośnik do odpowiedzi
  • 5 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • Mamusia
kasiula1986 napisał(a):
w lutym przeprowadziłam sie do boguchwały i nie znam tu nikogo. Szukam mamuśiek z okolic z którymi mogłabym porozmawiać o maleństwach lub pójść na spacer

czasem bywam w boguchwale 😉
Odnośnik do odpowiedzi
  • 2 tygodnie później...
  • Mamusia
mąż pracule na langiewicza jest żołnierzem niestety likwidują a jw zakwaterowanie bo niemaja zarunków i bedzie musiał cos wynajmowac bo do domu ma 80 km yto lepiej przez 5 dni mieszkac w rzeszowie a na wekednd do domu
Odnośnik do odpowiedzi
  • 2 tygodnie później...
  • 2 miesiące później...
  • 2 tygodnie później...
  • Mamusia
Nadiii napisał(a):
Witam 🙂 Nie pochodzę z Rzeszowa ale mieszkam tu od jakiegoś czasu. Zamierzam rodzić na Lwowskiej. Czy sa tu jeszcze jakieś rodzące w tym szpitalu? Chętnie posłucham opinii i rad 🙂

hej widze e jz nieaktalne ale ja rodzilam na gorce 3x i bylam bardzo zadowolona niewiem jak ty 🙂 w maju lub koncem kwietnia najprawdopodobniej dalej tam wyladuje 🙂
Odnośnik do odpowiedzi
  • 9 miesiące później...
  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc później...
  • 3 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...