Skocz do zawartości

TO JEST NASZA PIERWSZA CIĄŻA... | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Powodzenia 🙂
U mnie z jedzeniem kawasnego czy slodkiego tez sie nie sprawdzilo,na samym poczatku ciazy ciaglo mnie do slodyczy co mnie dziwilo bo przed ciaza nie przepadalam za takimi smakołykami, wiec kazdy z rodziny mowil ze dziewuszka bedzie a tu prosze, okazalo sie ze synus ma taka slodka dupke 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 182
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Powodzenia 🙂
U mnie z jedzeniem kawasnego czy slodkiego tez sie nie sprawdzilo,na samym poczatku ciazy ciaglo mnie do slodyczy co mnie dziwilo bo przed ciaza nie przepadalam za takimi smakołykami, wiec kazdy z rodziny mowil ze dziewuszka bedzie a tu prosze, okazalo sie ze synus ma taka slodka dupke 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Powodzenia 🙂
U mnie z jedzeniem kawasnego czy slodkiego tez sie nie sprawdzilo,na samym poczatku ciazy ciaglo mnie do slodyczy co mnie dziwilo bo przed ciaza nie przepadalam za takimi smakołykami, wiec kazdy z rodziny mowil ze dziewuszka bedzie a tu prosze, okazalo sie ze synus ma taka slodka dupke 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a u mnie niby z jedzeniem się sprawdziło, tylko że ja zawsze słodycze lubiłam, w pewnym momencie wogóle np. na mięso patrzeć nie mogłam i w dzień w dzień były potrawy mączne na obiad, mąż marudził, ale co mógł 🙂 teraz jest już normalnie, ale żadnych dziwnych rzeczy nie jadłam 🙂 jedynie co to teraz ogromna zgaga mnie męczy, ale to podobno na bujną czuprynę hihi zobaczymy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja też na kazdym USG dostaje fotki i to po 3,4, z początku dzidzia była troszkę zagrozona to USG było często w 5 (kropeczka),8(fasolka), 12(dzidzia), 20(połówkowe, poznalismy płeć i jeszcze dostaliśmy płytkę), i w 30 tygodniu ostatnie, kolejne USG będę miała już w szpitalu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
normalnie jak was dziewczyny czytam to nie widzę żeby któraś wiedziała wcześniej niż ok 20 jaka pleć... a mi lekarz na tym usg genetycznym w 12 powiedział ze raczej chłopiec 🙂 i sama tez tak myślę bo te ilości mięsa które wcinam... jak nie mam mięsa to ja głodna jestem...ale poczekam jeszcze trochę i zobaczymy co powiedzą na tym w 20tc wtedy też wybieram się na 3d 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja robiłam usg 4d w 24tc 🙂

U mnie się nie sprawdziło nic,mówili że mam brzuchol na chłopca,zachcianek jakiś wielkich nie miałam,jedyne co mnie kręciło heh to frytki o ja mogłam jeść i jeść 🙂

A to Moja Niunia zasłaniała się rączką i mało widoczna była 🙂 [img size=450]http://www.brzuszek.net/images/fbfiles/images/buzka_4d1-137bb2dd45879a62ca26f76d9310a903.JPG" src="https://brzuszek.net/applications/core/interface/js/spacer.png" />
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
My zawsze chcieliśmy mieć chłopca, już na dłuuuugo zanim zaszłam w ciążę 🙂 I okazało się na usg, że będzie chłopak 🙂 Wcale nas to nie zdziwiło, bo byliśmy pewni, że będzie syn 🙂 🙂 Jeśli można to tak określić, to czułam się na chłopaka 😉 , a poza tym przeczuwaliśmy też tak. Cały czas śniło mi się że rodzę syna, tylko raz była dziewczynka i zwątpiłam hihi. Miejsmy nadzieje, że przy porodzie nie zaskoczy nas 😉





Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam wszystkie obecne i przyszłe mamusie-i-ich-pierwsze-dzidziusie! 😉

Mój Witek też pierworodny. Hm, po apetycie to ciężko było rzec czy na chłopca czy na dziewuszkę... różnorodne zachciewajki miałam. Ale po moim wyglądzie wszyscy mi mówili, że chłopak - bo rzekomo piękniałam. :P Zresztą, chciałam też chłopca i na usg maleństwo pokazało, co się mamusi zachciało... 😉 I tak czułam, że będzie facet, że nawet nie szukaliśmy imienia dla dziewuszki.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...