Skocz do zawartości

LISTOPAD 2010 | Forum o ciąży


anka888

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 16,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • iwonka1

    1891

  • magda123

    3961

  • Mamusia
Iwonka mam tylko 6 tych globulek. Więc jeszcze 5 dni będę je tam sobie wkładać.
Mam nadzieję że to wyleczę.
Lekarz nie powiedział mi czy mała moja będzie brała leki po porodzie. I tak się zastanawiam. Ale jak nic nie wyczytam to zapytam jego na następnej wizycie.
Co dobrego robiłaś na obiadek?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
jesli sie wyleczysz przed porodem to napewno nic nie bedzie maluszek bral a jezeli nie zdazysz to jezeli cos mu podadza to tylko po to zeby sie nie zarazil, takze sie nie martw, bedzie dobrze. Gotowalam pieczen z szynki w potrawce, czyli sosiku z jarzynkami startymi, taki zdrowy obiadek 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Słuchajcie dziewczyny.
Ale mam bezczelną znajomą (nie koleżankę ani nic) tylko znam ją przez inne moje koleżanki.
Przyszła do mojego domu przed chwilą i powiedziała żebym oddała jej 100 zł ! Bo ona zgubiła w sklepie i wie że ja je znalazlam i że ma to nagrane ! A ja oczy jak 5 złoty i mówię że nie znalazłam żadnych pieniędzy. A ona do mnie z mordą i mówi że idzie na policję to ja idź sobie ja nie znalazłam Twoich pieniędzy a poza tym jakbym je znalazła to bym Ci oddała bo znam Cię. Ona ma nagranie i mi udowodni że zabrałam jej pieniądze. A ja w śmiech, a ta do mnie że jak się okaże iż ona nie kłamie to dostanę w ryj i mogę nie urodzić. Hahahahaha. Głupia suka.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jeszcze żebym znalazła 🙂 a ja nawet 10 groszy nie znalazłam.
Z resztą ona nie śmierdzi groszem a co mówić o 100 złotych.
Nie wzbogacam się na biednych ludziach, ale nie zamierzam oddawać im swoich pieniędzy.
I wiedząc o tym że mam pieniądze to wstydziłaby się przyjść i powiedzieć oddaj mi. Jak wiem że nic nie znalazłam. A powiedziałabym Dorota pożycz mi na mleko dla małej czy na chleb bo nie mam.
A nie straszy mnie i kłamie prosto w twarz 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej Kochane 🙂
Dorotko nie martw się na zapas 🙂 ja w poprzedniej ciąży brałam globulki na grzyba od marca... bo co chwila coś nowego łapałam... odstawiłam kilka dni przed terminem... lekarz też mi powiedział, że na własne ryzyko to robię... ale nic mi nie było, a nie chciałam, żeby Dari się cokolwiek gdzieś dostało... a jedyne co jej było to miała pleśniawki, które szybko zeszły po Aphtinie 😉 więc spokojnie 🙂 jak nic się nie dzieje to bierz globulki... i słuchaj swojej intuicji 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...