Skocz do zawartości

LISTOPAD 2010 | Forum o ciąży


anka888

Rekomendowane odpowiedzi

kamusia1981 napisał(a):
GoGr napisał(a):
Mówiłam Kama! wyprzedzisz mnie cholero jedna!! 😜

NIE GADAJ 🙂BEDZIESZ PIERWSZA 🙂...MOGŁAM JUZ WCZORAJ JECHAC DO SZPITALA HEHEH JAK MIAŁAM TE SKURCZE CO BOLAŁY 🙂 😁 😁 😁

No rozpakowaliby Cię pewnie ze strachu i wyprzedziłabyś nawet Magdę:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 16,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • iwonka1

    1891

  • magda123

    3961

GoGr napisał(a):
kamusia1981 napisał(a):
GoGr napisał(a):
Mówiłam Kama! wyprzedzisz mnie cholero jedna!! 😜

NIE GADAJ 🙂BEDZIESZ PIERWSZA 🙂...MOGŁAM JUZ WCZORAJ JECHAC DO SZPITALA HEHEH JAK MIAŁAM TE SKURCZE CO BOLAŁY 🙂 😁 😁 😁

No rozpakowaliby Cię pewnie ze strachu i wyprzedziłabyś nawet Magdę:P
😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

GoGr napisał(a):
No a mnie dzisiaj brzucholek bez przerwy boli... 😉 Tak jak zwykle wieczorami - czasem bardzo mocno 😉 Nawet nie wiesz jakbym chciała żeby coś z tego wyszło 😁

WIEM WIEM ŻE BYŚ CHCIAŁA 🙂 CZUJEMY TO SAMO 🙂 😉 😉 😉..TO MOZE GOSIU JUZ DO WIECZORKA NIE WYTRZYMASZ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kamusia1981 napisał(a):
PRZEPRASZAM ALE SIE POMYLIŁAM ROZWARCIE JEST NA 2CM 🙂

Osz Ty! 😉 To idziesz jak burza;p
Ciekawe jak jest u mnie 😁 hehe bo niby kiedyś mówił coś o 2 cm.. i z rozmowy wynikało, że mówi o rozwarciu.. a tydz później - ja nie wiem czy mi się cofnęło czy wtedy się źle zgadaliśmy... bo już mówił tylko o skróconej szyjce..
Zobaczymy jutro na wizycie 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kamusia1981 napisał(a):
GoGr napisał(a):
Mam takie przeczucie, że jednak się nic z tego nie rozwinie... Ale już się z tym czekaniem pogodziłam 😜 😉

A MOZE JEDNAK 🙂

Będzie co ma być 😉 Ja w każdym razie do rodzenia jestem w 100% gotowa 😉 Zajebiście wyluzowana i nastawiona 😁 zostało tylko czekać 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

GoGr napisał(a):
kamusia1981 napisał(a):
GoGr napisał(a):
Mam takie przeczucie, że jednak się nic z tego nie rozwinie... Ale już się z tym czekaniem pogodziłam 😜 😉

A MOZE JEDNAK 🙂

Będzie co ma być 😉 Ja w każdym razie do rodzenia jestem w 100% gotowa 😉 Zajebiście wyluzowana i nastawiona 😁 zostało tylko czekać 😉

TAK JAK MÓWISZ I SŁUSZNE NASTAWIENIE GOSIU 🙂JUZ BLISKO TYLKO TYM TRZEBA SIE POCIESZYC 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kamusia1981 napisał(a):
GOSIU JA UCIEKAM BO MUSZE SIE WZIĄSC ZA OBIAD 🙂PÓZNIEJ WPADNE

Znowu zostaję sama?? 😞
Miłego gotowania 😉 ja się za ankietę w takim razie wezmę 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Daria już się przyzwyczaja 😉 i przy każdej okazji podchodzi i obserwuje, daje buzi i głaszcze po główce 😉 nawet delikatnie jej to wychodzi 😉
A co do zdjęć... może w czwartek w końcu jakieś zrobimy 🙂 bo teraz ciągle coś wyskakuje...

A ja dziś się ważyłam 🙂 i mam już 65 kg 🙂 normalnie ciąża to dieta cud 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Madzia to super, że Wam się tak uklada 😉
Uciekam teraz bo mam trochę prasowania... buziaki:* 😘 😘
wpadaj jak najczęściej 😉
A i wybacz, że ja tak słabo ostatnio odpisywałam na esy.. ale miałam kilka dni doła przez ten mój przeciągający się poród..:/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej brzunie mamunie 🙂
Ja juz po wizycie u gina.
Szyjki nie ma... palec gdzieś tam sobie przechodzi na centymetr.
Jeśli nie urodzę do 19 listopada to jadę do szpitala na izbę przyjęć i na badania jeśli nic nie będzie się działo to do domu i za dwa dni znów na ktg.
I ginka mówi że poród pójdzie mi całkiem gładko 🙂 więc mam nadzieję że jej słowa się sprawdzą 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej kobitki 🙂 dziś miałam mał0o czasu na neta bo najpierw na targu a potem mój mnie wyciągnął oglądać auta bo chce busa kupić.....zjeździliśmy pół powiatu i nic...
z jednej strony to dobrze bo mi chociaż dzień zleciał 😉
rano na targu takich skurczybykow dostałam że myślałam że może coś ruszy... 😉ale przeszło
jutro znów idę na ktg 🙂 mała do tej pory była prawie nie wyczuwalna a teraz mnie normalnie torpeduje....
i pewnie zaraz znowu mi kompa zabiorą bo Amelka z ojcem prowadzą wojnę 😉 jedno chce na allegro samochodów szukać...a drugie grać....
ale choć przez chwile jestem, może kogoś zastałam?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...