Skocz do zawartości

LISTOPAD 2010 | Forum o ciąży


anka888

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 16,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • iwonka1

    1891

  • magda123

    3961

  • Mamusia
dziewczyny mam pytanie czy jak piszecie na innych forach to niektóre osoby zachowują sie tak jakby były najważniejsze??czyli jak się witacie to zero reakcji jakbyście w ogóle nic nie pisały ani be ani me zero 😉bo ja na takie trafiłam 😁 no ale cóż są normalne osoby i hrabiostwo 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziewczyny boli mnie brzuch 😞
zdenerwowałam się bardzo dziś wieczorem (kłopoty rodzinne) 🤨 do tej pory to przeżywam...
brałam nospę ale nie pomaga....boję się 🤔 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Madzia czasem się nie da po prostu, to co prawda w rodzinie mojego brata ale byłam świadkiem czegoś co mnie potwornie zestresowało ;( staram się o tym nie myśleć ale brzuch boli....
moje biedne maleństwo 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witam dziewuszki sorry ,że wczoraj już nie weszlam ale mnie mąż zrzucil 😁
Iwona mam nadzieje ,że nerwy trochę ci przeszly i ból brzucha też.Ja też nie lubie byc świadkiem żadnych sytuacji 🤨rodzinnych ,Gosia to są po prostu nie kulturalni ludzie 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znowu cisza? jeden post na dzień? eee... dajcie znać jak znowu zaczniecie brzuszka odwiedzać..

Ja od rana sprzątam 😉 wreszcie mam w domu porządek - ale znowu padam;p a to jeszcze nie wszystko...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej dziewczyny 🙂 to był długi i męczący dzień! zjechała rodzina ze ślaska więc pojechałam do mamy...była też reszta rodzeństwa ze swoimi rodzinami....każdy robił dobrą minę do złej gry ...atmosfera typowo napięta, mam dość ale staram się nie denerwować by znów nie rozbolał mnie brzuch 🤔 -nie lubię bardzo jak są jakieś nieporozumienia 😞
a co u Was moje drogie?
fajnie że jesteście takie spoko ,można się wyżalić....traktuję to forum trochę jak prywatny pamiętnik ... 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...